iLenta Меню

Google випустила клавіатуру Gboard Bar завдовжки 1,65 метра

02 жовтня 2022, 13:08 | Bazelas [893]
Японський офіс Google представив «новий метод введення» — фізичну клавіатуру Gboard Bar, в якій всі клавіші розташовані в один ряд. Довжина такої клавіатури становить 1650 мм.
Google випустила клавіатуру Gboard Bar завдовжки 1,65 метра

В Google Japan вважають, що з Gboard Bar легше знайти потрібну клавішу і вводити текст удвох — наприклад, при парному програмуванні. А ще тонкий корпус простіше розмістити на столі, який завалений документами. Крім того, Gboard Bar можна використовувати як лінійку або діставати їм до вимикача.

У майбутньому Google може випустити гнучку версію Gboard Bar, щоб клавіатуру можна було скрутити та покласти до кишені.

 

Звичайно, Gboard Bar — несправжній продукт, а жарт. Японський підрозділ Google не вперше винаходить способи введення: минулого року компанія представила версію Gboard у вигляді чашки для традиційної чайної церемонії.

Але Gboard Bar може одного разу з'явитися насправді: Google опублікувала на Github реальні креслення для створення DIY-версії витягнутої клавіатури.

Джерело: google

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Для ПК и ноутбуків

Представлено ​​компактну клавіатуру Samsung Smart Keyboard
Представлено ​​компактну клавіатуру Samsung Smart Keyboard
18 листопада 2025, 20:07 | Bazelas
Samsung представила компактну клавіатуру формату tenkeyless, яку можна використовувати зі смартфоном, планшетом або ноутбуком Galaxy — більше того, вона здатна працювати одразу з трьома пристроями одночасно.
Докладніше...
 
Kingston представила SSD-флешку з двома роз'ємами USB
Kingston представила SSD-флешку з двома роз
18 листопада 2025, 15:06 | Roter
У каталозі продукції Kingston з'явився твердотільний накопичувач Dual Portable SSD Storage Solution, що нагадує звичайну флешку.
Докладніше...
 
Belkin відкликає кілька зовнішніх акумуляторів та зарядну станцію
Belkin відкликає кілька зовнішніх акумуляторів та зарядну станцію
16 листопада 2025, 10:06 | Bazelas
Компанія Belkin оголосила про початок офіційної програми відкликання відразу кількох моделей зовнішніх акумуляторів, а також однієї зарядної станції для iPhone.
Докладніше...
 
Asus випустила потужний зовнішній графічний модуль
Asus випустила потужний зовнішній графічний модуль
15 листопада 2025, 21:17 | Roter
Asus нарешті почала випуск свого найпотужнішого на даний момент зовнішнього графічного модуля eGPU.
Докладніше...
 
BenQ випустила світильник для монітора ScreenBar Halo 2
BenQ випустила світильник для монітора ScreenBar Halo 2
15 листопада 2025, 12:07 | Roter
BenQ представила світильник для монітора ScreenBar Halo 2 для тих, хто працює в умовах слабкого чи змінного освітлення.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.