Apple готує до випуску повністю оновлену мишу Magic Mouse
31 грудня 2024, 16:06 | Bazelas [560]
Корейський інсайдер із ніком yeux1122 повідомив про підготовку компанією Apple повністю оновленої миші Magic Mouse.
Інсайдер зазначає, що нова Magic Mouse може з'явитися у 2026 році, одночасно з новим MacBook Pro з OLED-екраном та чіпом M6. Вона запропонує свіжий дизайн, кращу ергономіку, порт USB-C у зручнішому місці.
Також, за чутками, Apple розробляє прототип миші, який підтримуватиме сенсорне керування, жести та голосові команди.
Magic Mouse не отримувала кардинальних змін з моменту свого дебюту у 2009 році, і редизайн давно очікуємий. З того часу були лише окремі оновлення: в 2015 році з'явилися вбудовані акумулятори замість батарейок AA, в 2021 додали нові кольори для iMac, а в 2024 миша перейшла на USB-C.
Джерело: gagadget
© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Для ПК и ноутбуків
Представлено док-станцію Anker x Black Myth: Wukong Edition Prime
23 жовтня 2025, 15:07 | Roter
Компанія Anker представила лімітовану док-станцію, натхненну екшен-RPG Black Myth: Wukong.
Представлено 140-ватний повербанк Lenovo ємністю 20 000 мАг
22 жовтня 2025, 22:07 | Bazelas
Lenovo виводить на ринок США потужний зовнішній акумулятор потужністю 140 Вт, розрахований на заряджання ноутбуків та іншої енергоємної техніки.
Термопаста Amech SGT-4 небезпечна для комп'ютерного заліза
22 жовтня 2025, 08:07 | Bazelas
Відомий фахівець із комп'ютерного «заліза» Ігор Валлосек виявив справжній кошмар серед бюджетних термоінтерфейсів.
Asus випустила топову ігрову клавіатуру ROG Azoth 96 HE
19 жовтня 2025, 21:07 | Roter
Asus виводить ігрові клавіатури на новий рівень з моделлю ROG Azoth 96 HE — удосконаленою та технологічною новинкою, розрахованою як на геймерів, так і на тих, хто багато працює з текстом.
Baseus випустила EnerGeek GX11, що об'єднує повербанк, швидку зарядку та точку доступу 4G
13 жовтня 2025, 20:06 | Roter
Компанія Baseus представила гібридний пристрій EnerGeek GX11 4G MiFi Power Bank, який об'єднує в одному корпусі зовнішній акумулятор ємністю 20 000 мАг, зарядний пристрій потужністю 67 Вт та вбудовану точку доступу 4G.
