iLenta Меню

Asus оновила клавіатуру Marshmallow KW100

23 січня 2025, 12:08 | Bazelas [483]
Asus оновила клавіатуру Marshmallow KW100, додавши спеціальну клавішу для Microsoft Copilot та два нових колірних варіанти: Iridescent White та Rose Clay.
Asus оновила клавіатуру Marshmallow KW100

Клавіатура, як і раніше, зберігає ергономічний дизайн, сумісність з кількома пристроями та екологічні матеріали, поєднуючи стиль та функціональність для сучасних користувачів. Габарити становлять 282 x 130 x 18.4 мм при вазі 374.8 г.

Asus Marshmallow KW100 має компактну розкладку в стилі ноутбука, оснащена довговічними клавішами з ножичним механізмом, що забезпечують хід клавіш 1.6 мм для тактильного та комфортного набору тексту. Клавіші розраховані більш ніж на 10 млн натискань.

Усередині встановлена ​​спеціальна пінна прокладка, що знижує рівень шуму до 50 дБ. Також клавіатура має дворівневі регульовані підставки, що дозволяють користувачам налаштовувати кут нахилу для зручності друку.

Клавіатура підтримує Bluetooth 5.0 LE, дозволяючи підключати її до трьох пристроїв одночасно. Дві спеціальні клавіші дозволяють перемикатися між Windows, ChromeOS, MacOS, iOS та iPadOS. Клавіатура живиться від двох батарейок типу AAA, що забезпечують до 24 місяців автономної роботи.

Оновлена ​​KW100 отримала окрему клавішу Copilot для швидкого доступу до Microsoft Copilot у Windows 11. Тепер доступні два нові колірні варіанти: Iridescent White та Rose Clay, поряд з уже існуючими Oat Milk та Green Tea Latte.

Джерело: gizmochina

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Для ПК и ноутбуків

Biwin представила крихітний SSD CL100
Biwin представила крихітний SSD CL100
10 грудня 2025, 15:08 | Roter
Після літнього анонсу китайська компанія Biwin представила лінійку найменших у світі SSD — CL100.
Докладніше...
 
Китайські повербанки зобов'яжуть мати дисплей або керуватись додатком
Китайські повербанки зобов
09 грудня 2025, 21:08 | Roter
Китайська влада має намір зобов'язати виробників портативних акумуляторів оснащувати їх рідкокристалічними дисплеями та випускати спеціальні мобільні програми для віддаленого контролю за станом пристроїв.
Докладніше...
 
Belkin випустила компактний зарядний пристрій потужністю 70 Вт
Belkin випустила компактний зарядний пристрій потужністю 70 Вт
29 листопада 2025, 12:07 | Roter
Belkin вирішила подолати домінування Anker на ринку компактних зарядних пристроїв і представила новий настінний ЗП потужністю 70 Вт.
Докладніше...
 
Представлено зарядний пристрій Lenovo ThinkPlus 100W GaN потужністю 100 Вт
Представлено зарядний пристрій Lenovo ThinkPlus 100W GaN потужністю 100 Вт
28 листопада 2025, 08:06 | Bazelas
Lenovo випустила новий зарядний пристрій ThinkPlus 100W GaN, здатний видавати до 100 Вт через один порт USB-C.
Докладніше...
 
TeamGroup представила T-Create Expert P35S — зовнішній SSD з «кнопкою самознищення»
TeamGroup представила T-Create Expert P35S — зовнішній SSD з «кнопкою самознищення»
22 листопада 2025, 17:08 | Roter
Продаватимуть у чотирьох варіантах пам'яті — від 256 ГБ до 2 ТБ. Вартість поки що не уточнюється.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.