iLenta Меню

Logitech представила ігрову мишу Pro X2 Superstrike із аналоговими сенсорами

20 вересня 2025, 10:08 | Roter [393]
У моделі вперше використовується технологія SUPERSTRIKE з тактильним зворотним зв'язком.
Logitech представила ігрову мишу Pro X2 Superstrike із аналоговими сенсорами

Компанія Logitech анонсувала бездротову мишу Pro X2 Superstrike, яка надійде у продаж на початку 2026 року за ціною 180 доларів.

Пристрій став першою моделлю компанії без механічних перемикачів — їх замінили аналогові сенсори з системою Haptic Inductive Trigger System (HITS).

Кнопки миші мають хід 0,6 мм та підтримують 10 рівнів налаштування точки спрацьовування, а також 5 рівнів функції Rapid Trigger, що прийшла з клавіатур. Завдяки їй клік скидається відразу після мінімального підйому пальця, що дозволяє швидше виконувати повторні дії. Для кожного натискання передбачено тактильний зворотний зв'язок, що настроюється.

Миша оснащена сенсором HERO 2 з максимальною роздільною здатністю 44 000 DPI, прискоренням до 88G та швидкістю відстеження 888 IPS. Підтримується частота опитування до 8000 Гц бездротового з'єднання через Lightspeed, а вага миші становить 65 грамів. Час роботи акумулятора становить до 90 годин.

Одночасно Logitech показала модель Superlight 2C — полегшену версію Superlight 2. Вона на 10% легша (51 г) і на 5% компактніша, при цьому зберегла характеристики оригіналу. Продаж стартує 21 жовтня 2025 року за ціною 160 доларів.

Джерело: Logitech

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Для ПК и ноутбуків

Razer випустила ювілейну версію культової миші Boomslang
Razer випустила ювілейну версію культової миші Boomslang
10 грудня 2025, 20:08 | Roter
Razer вирішила ненадовго озирнутися назад та відзначити важливу дату. На честь 20-річчя компанія офіційно перевидала свою першу ігрову мишу — Boomslang, ту саму модель, яка колись зробила бренд відомим.
Докладніше...
 
Biwin представила крихітний SSD CL100
Biwin представила крихітний SSD CL100
10 грудня 2025, 15:08 | Roter
Після літнього анонсу китайська компанія Biwin представила лінійку найменших у світі SSD — CL100.
Докладніше...
 
Китайські повербанки зобов'яжуть мати дисплей або керуватись додатком
Китайські повербанки зобов
09 грудня 2025, 21:08 | Roter
Китайська влада має намір зобов'язати виробників портативних акумуляторів оснащувати їх рідкокристалічними дисплеями та випускати спеціальні мобільні програми для віддаленого контролю за станом пристроїв.
Докладніше...
 
Belkin випустила компактний зарядний пристрій потужністю 70 Вт
Belkin випустила компактний зарядний пристрій потужністю 70 Вт
29 листопада 2025, 12:07 | Roter
Belkin вирішила подолати домінування Anker на ринку компактних зарядних пристроїв і представила новий настінний ЗП потужністю 70 Вт.
Докладніше...
 
Представлено зарядний пристрій Lenovo ThinkPlus 100W GaN потужністю 100 Вт
Представлено зарядний пристрій Lenovo ThinkPlus 100W GaN потужністю 100 Вт
28 листопада 2025, 08:06 | Bazelas
Lenovo випустила новий зарядний пристрій ThinkPlus 100W GaN, здатний видавати до 100 Вт через один порт USB-C.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.