iLenta Меню

Corsair представила ультралегку ігрову мишу Sabre V2 Pro

20 вересня 2025, 17:07 | Bazelas [447]
Вона важить лише 36 грамів та працює до 70 годин від одного заряду.
Corsair представила ультралегку ігрову мишу Sabre V2 Pro

Компанія Corsair випустила нову бездротову мишу Sabre V2 Pro Ultralight Wireless. Її вага становить лише 36 грамів. Для порівняння, вага більшості аналогічних мишок на ринку не опускається нижче за 50 грамів.

Незважаючи на малу вагу, у пристрої вбудований акумулятор ємністю 210 мА·год, який забезпечує до 70 годин роботи за стандартної частоти опитування 1000 Гц. При включенні 8000 Гц час роботи скорочується до 16 години.

Sabre V2 Pro отримала симетричний корпус, оптимізований під правшу, із двома бічними кнопками зліва. У комплекті йде набір грип-тейпів для кастомізації корпусу та основних клавіш.

Для налаштування DPI, макросів та інших параметрів Corsair пропонує новий браузерний конфігуратор, який не потребує встановлення програм. Модель вже доступна в чорному та білому кольорах за ціною 100 доларів.

Джерело: corsair

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Для ПК и ноутбуків

Razer випустила ювілейну версію культової миші Boomslang
Razer випустила ювілейну версію культової миші Boomslang
10 грудня 2025, 20:08 | Roter
Razer вирішила ненадовго озирнутися назад та відзначити важливу дату. На честь 20-річчя компанія офіційно перевидала свою першу ігрову мишу — Boomslang, ту саму модель, яка колись зробила бренд відомим.
Докладніше...
 
Biwin представила крихітний SSD CL100
Biwin представила крихітний SSD CL100
10 грудня 2025, 15:08 | Roter
Після літнього анонсу китайська компанія Biwin представила лінійку найменших у світі SSD — CL100.
Докладніше...
 
Китайські повербанки зобов'яжуть мати дисплей або керуватись додатком
Китайські повербанки зобов
09 грудня 2025, 21:08 | Roter
Китайська влада має намір зобов'язати виробників портативних акумуляторів оснащувати їх рідкокристалічними дисплеями та випускати спеціальні мобільні програми для віддаленого контролю за станом пристроїв.
Докладніше...
 
Belkin випустила компактний зарядний пристрій потужністю 70 Вт
Belkin випустила компактний зарядний пристрій потужністю 70 Вт
29 листопада 2025, 12:07 | Roter
Belkin вирішила подолати домінування Anker на ринку компактних зарядних пристроїв і представила новий настінний ЗП потужністю 70 Вт.
Докладніше...
 
Представлено зарядний пристрій Lenovo ThinkPlus 100W GaN потужністю 100 Вт
Представлено зарядний пристрій Lenovo ThinkPlus 100W GaN потужністю 100 Вт
28 листопада 2025, 08:06 | Bazelas
Lenovo випустила новий зарядний пристрій ThinkPlus 100W GaN, здатний видавати до 100 Вт через один порт USB-C.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.