Edifier представила нові колонки R1000TC II з Bluetooth 6.0 та керуванням зі смартфона
Компанія Edifier офіційно представила нове покоління активних поличкових колонок R1000TC II. Модель орієнтована на користувачів, яким потрібна компактна акустика для робочого столу, домашнього кабінету або невеликої кімнати. Серед головних нововведень — підтримка Bluetooth 6.0, можливість одночасного підключення двох пристроїв, вбудована USB-звукова карта та керування через фірмовий мобільний застосунок.
Новинка вже надійшла у продаж на китайському маркетплейсі JD.com за ціною близько 58 доларів США. Це офіційна інформація виробника, а технічні характеристики також опубліковані на сторінці товару.
Класичний дизайн без зайвих деталей
Зовні Edifier R1000TC II зберегли впізнаваний дизайн серії. Корпуси виготовлені з MDF (деревоволокнистої плити середньої щільності), що допомагає зменшити небажані вібрації та покращити якість звучання порівняно з пластиковими корпусами.
Передня панель отримала чорне текстуроване оздоблення, а бічні поверхні виконані з імітацією дерева. Розміри активної колонки становлять 149 × 234 × 202,5 мм, завдяки чому акустика легко розміщується на комп'ютерному столі.
Комплект оснащений знімними захисними решітками, а на бічній панелі правої колонки розташовані механічні регулятори:
- загальної гучності;
- високих частот;
- низьких частот.
42 Вт потужності та двосмугова акустична система
За відтворення високих частот відповідають 1-дюймові шовкові купольні твітери, тоді як середні та низькі частоти забезпечують 4-дюймові динаміки з композитним паперовим дифузором і посиленими кільцями, що зменшують вібрації.
Усередині встановлений цифровий підсилювач класу D потужністю 21 Вт на канал. Загальна безперервна вихідна потужність становить 42 Вт, а заявлений діапазон відтворюваних частот — від 65 Гц до 20 кГц. Для настільної акустики цього класу таких характеристик достатньо для прослуховування музики, перегляду фільмів і комфортної гри.

Головні зміни порівняно з попереднім поколінням
Найпомітніші оновлення стосуються можливостей підключення. Якщо попередня версія R1000TC була орієнтована переважно на дротове підключення, то друге покоління отримало сучасний набір бездротових і цифрових інтерфейсів.
- Bluetooth 6.0 з можливістю одночасного підключення двох пристроїв.
- Стандартні входи RCA для підключення телевізора, програвача або ПК.
- Вбудовану USB-звукову карту для цифрового підключення до комп'ютера без додаткового обладнання.
- Підтримку мобільного застосунку Edifier Connect.
Через фірмовий застосунок користувачі можуть перемикати готові пресети еквалайзера, регулювати баланс між лівим і правим каналами, вимикати системні звукові сповіщення, а також встановлювати оновлення прошивки безпосередньо зі смартфона.
Чому це оновлення заслуговує на увагу
Edifier поступово переносить сучасні можливості навіть у доступні моделі. Якщо раніше Bluetooth, керування через мобільний застосунок і цифрове USB-підключення були характерні переважно для дорожчих серій бренду, то тепер вони стали доступними й у бюджетнішому сегменті.
Для кого підійдуть нові колонки
Хоча продажі Edifier R1000TC II поки стартували лише в Китаї, продукція бренду традиційно з'являється й на українському ринку через певний час після міжнародного релізу. Завдяки компактним розмірам і сучасним інтерфейсам модель може зацікавити тих, хто облаштовує домашнє робоче місце або шукає універсальну акустику для комп'ютера.
Підтримка Bluetooth 6.0 дозволяє швидко перемикатися між ноутбуком і смартфоном, а вбудована USB-звукова карта позбавляє потреби використовувати окремий аудіоадаптер під час підключення до ПК. Це робить R1000TC II вдалим вибором для роботи, онлайн-зустрічей, прослуховування музики, перегляду фільмів та ігор, особливо якщо на робочому столі обмаль місця для більшої акустичної системи.
Джерело: gizmochina
Для ПК и ноутбуків
Компанія Edifier офіційно представила нове покоління активних поличкових колонок R1000TC II. Модель орієнтована на користувачів, яким потрібна компактна акустика для робочого столу, домашнього кабінету або невеликої кімнати. Серед головних нововведень — підтримка Bluetooth 6.0, можливість одночасного підключення двох пристроїв, вбудована USB-звукова карта та керування через фірмовий мобільний застосунок.
