Нові чохли FineWoven для iPhone 15 вивчили під мікроскопом

iFixit розглянули волокна під мікроскопом зі збільшенням 52x та 490x. Товщина волокна становить близько 6 мікронів (1/12 товщини людського волосся). А нитки переполонені у діагональному форматі &Mdash; такий тип тканини відомий як саржа.
Журналісти та перші користувачі встигли помітити, що аксесуари FineWoven дуже легко дряпаються, втрачаючи товарний вигляд. В iFixit довели, що самі нитки при цьому не рвуться, хоча подряпані волокна відбивають світло інакше, через що і характерний візуальний слід.
«Оскільки переплетення дуже щільне, тканина FineWoven досить міцна та стійка до розривів. Однак через мінімальну товщину ниток первісне переплетення дуже легко зіпсувати», — iFixit.
FineWoven не має водовідштовхувальної обробки — цілком можливо, через проблеми з екологічністю хімічної речовини. Тому чохли добре вбирають вологу. Наприклад, кава. На щастя, у тесті iFixit напій незабаром випарувався, не залишивши сліду. А ось з олією та соусом трюк не вийшов: плями залишилися навіть після застосування миючої речовини.
Ще автори огляду розпиляли чохол для iPhone 15 Pro. Аксесуар складається із наступних шарів:
- тканина FineWoven;
- піна;
- лист жорсткого пластику,
- начинка для MagSafe;
- ще один листок пластику;
- внутрішній шар тканини FineWoven.
Фахівці iFixit зробили висновок, що сама тканина дуже зносостійка, хоча залишити на ній потертості і сліди не складає труднощів. Тому користуватися аксесуарами з FineWoven доведеться дуже обережно.
Чохол MagSafe з FineWoven коштує у США 59 доларів.
Джерело: ifixit
Для смартфонів




