Caviar переробила чохли для смартфонів Apple FineWoven
Чохли FineWoven викликали змішані реакції. Компанія Caviar із Дубая, відома своїми розкішними пристроями на замовлення, покращила FineWoven, замінивши їх справжньою шкірою Hermes.
За словами компанії, її майстри замінили тканину, що покривала FineWoven, справжньою шкірою Hermes (зі збереженням функціональності MagSafe), яка також використовується при виготовленні сумок Birkin від Hermes.
Покращені чохли доступні у трьох кольорах: Fine Orange, Fine Blue та Fine Brown. Перший покритий шкірою Hermes Epsom, а другий і третій — шкірою Hermes Togo. Всі вони мають рельєфну корону від Caviar, виготовлену з ювелірного сплаву та покриту 24-каратним золотом.
Вартість нових чохлів від Caviar стартує від $2060.
Джерело: gsmarena
Для смартфонів
Компанія Satechi представила нову настільну зарядну станцію ChargeView 240W Desktop Charger, розраховану на одночасне живлення одразу кількох ноутбуків, смартфонів, планшетів та інших пристроїв.
Huawei представила в Китаї оновлений зовнішній акумулятор All-in-One Power Bank місткістю 12 000 мА·год. Пристрій підтримує швидке заряджання потужністю до 100 Вт, має вбудований кабель USB-C і може повідомити власнику, де він востаннє залишив повербанк.
Компанія Belkin офіційно представила на китайському ринку новий зовнішній акумулятор BoostCharge Pro Power Bank 10K with Motion Sensing Light. Новинка поєднує функції класичного павербанка, компактного світильника та аварійного ліхтаря. Пристрій уже надійшов у продаж на платформі JD.com за ціною 329 юанів, що становить приблизно 45 доларів США.
