Як боротися із нав’язливою рекламою у Facebook

20 серпня 2022, 18:14 | Bazelas [645]
Можливо, ви звертали увагу, що одразу після пошуку інформації через Google, у стрічці Facebook з'являється багато тематичної реклами. Як можна боротися із нав’язливими рекламними оголошеннями?

Певна реклама у стрічці Facebook з’являється з кількох причин. По-перше, якщо рекламодавець налаштував відповідне таргетування, під параметри якого підпадає користувач (наприклад, мешканець Києва, хлопець віком 25–45 років, захоплюється велоспортом). По-друге, соцмережа дійсно може збирати інформацію про ваші уподобання та інтереси, спираючись на вашу активність, а також на дані «партнерів, підрядників і третіх сторін» (детальніше про це – у Політиці конфіденційності Facebook).

Facebook дає можливість як заблокувати окреме рекламне оголошення, так і змінити загальні налаштування щодо показу реклами, налаштувати їх «під себе».

Щоб не бачити у стрічці конкретного оголошення, потрібно:

  1. У рекламному пості натиснути знак у вигляді трьох вертикальних крапок у правому верхньому кутку.
  2. Оберіть, що ви хочете зробити з рекламою.
  • Просто сховати її та більше не бачити у стрічці. Тут же можна обрати пояснення, чому ви відмовляєтесь від перегляду саме цієї реклами: невідповідна, занадто часто повторюється, чутлива тема тощо.
  • Поскаржитися на рекламу. Цей варіант підійде, якщо йдеться про шахрайські пости, спам, публікації з образливим вмістом та інші.
  • У пункті “Чому я бачу цю рекламу” ви можете обрати опцію і приховати всю рекламу від конкретного рекламодавця.

Змінити загальні налаштування щодо показу реклами:

  1. На головній сторінці Facebook у правому верхньому кутку натиснути значок у вигляді трикутника.
  2. Обрати у меню «Налаштування та конфіденційність», а потім «Налаштування».
  3. Обрати у наступному меню категорію «Реклама». Тут можна побачити сторінки, реклама з яких показувалася вам у стрічці. А також перелік рекламодавців, рекламу від яких ви сховали або навпаки – натискали на неї. Також саме тут можна внести зміни у дані, які використовуються для показу вам реклами. Наприклад, дозволити або заборонити використовувати інформацію з вашого профілю. Або ж виключити себе із аудиторії певного рекламодавця тощо.

При використанні Facebook на комп'ютері з браузера рекламу можна заблокувати через спеціальні застосунки. Наприклад, F.B. Purity, Ad Blocker for Facebook чи інші.

Джерело: cip.gov.ua

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія
Коментарі

Для ПК та ноутбуків

Представлено веб-камеру Lenovo Go 4K Pro із сумісністю з Microsoft Teams
22 грудня 2022, 12:10 | Roter
Lenovo анонсувала веб-камеру Lenovo Go 4K Pro з покращеними функціями та сумісністю з Microsoft Teams.
Докладніше...
 
Список гарячих клавіш в Google Chrome
22 серпня 2022, 11:08 | Roter
На зорі свого становлення Google Chrome відрізнявся від конкурентів максимально спрощеним інтерфейсом користувача. З роками функціональність Chrome тільки збільшувалася, тому все більшої актуальності набувають поєднання клавіш (їх ще називають гарячими клавішами або хоткеями).
Докладніше...
 
Як боротися із нав’язливою рекламою у Facebook
20 серпня 2022, 18:14 | Bazelas
Можливо, ви звертали увагу, що одразу після пошуку інформації через Google, у стрічці Facebook з'являється багато тематичної реклами. Як можна боротися із нав’язливими рекламними оголошеннями?
Докладніше...
 
Що робити, якщо залив ноутбук водою
14 серпня 2022, 23:08 | Roter
Видання Business Insider розповіло, що слід зробити одразу після того, як ви залили ноутбук водою.
Докладніше...
 
Як безпечно користуватися громадськими безкоштовними мережами Wi-Fi?
10 серпня 2022, 13:08 | Bazelas
Сьогодні підключитися до безплатних мереж Wi-Fi можна у багатьох закладах харчування, в парках, громадському транспорті, торговельних центрах і навіть в укриттях. Безумовно, для багатьох українців це — зручний та вигідний спосіб дістати доступ до інтернету та бути на зв’язку. Проте і ризики під час користування громадськими безкоштовними мережами Wi-Fi все ж існують.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.
Повна версія сайту