Apple навчатиме штучний інтелект на фальшивих листах
Замість аналізу реального листування компанія використовує спеціально створені фальшиві листи.
За даними Bloomberg, така методика застосовується в рамках підготовки функцій Apple Intelligence, у тому числі персоналізованої версії Siri.
Проблема з фальшивими листами полягає в тому, що вони часто не відображають реальних тем і структури справжніх повідомлень.
Кожен пристрій аналізує зміст останніх листів та визначає, які синтетичні повідомлення найбільш близькі за змістом. При цьому самі листи не передаються на сервери Apple.
На основі цього порівняння Apple відбирає ті фальшиві повідомлення, які найкраще відображають загальні теми і стиль листування користувача.
Очікується, що технологія з'явиться в бета-версіях iOS 18.5 та macOS 15.5. Apple визнає, що метод не позбавлений обмежень, але впевнена, що він дозволить покращити якість роботи AI без компромісів у питаннях конфіденційності.
Джерело: bloomberg
AI
Навколо компанії SpaceX знову спалахнули чутки про можливий вихід на ринок мобільних пристроїв. Цього разу американське видання The Wall Street Journal повідомило, що під час закритої презентації для інвесторів компанія продемонструвала прототип пристрою зі штучним інтелектом, який за своєю концепцією нагадує сучасний смартфон. Водночас засновник SpaceX Ілон Маск майже миттєво відреагував на публікацію, категорично заперечивши її достовірність.
