iLenta Меню

Штучний інтелект у Google Chrome займеться організацією вкладок

23 листопада 2023, 13:07 | Anton Petrov [194]
Компанія Google має намір додати штучний інтелект у всі свої послуги. І, схоже, наступним на черзі може стати браузер Chrome.
Штучний інтелект у Google Chrome займеться організацією вкладок
Safe Life

Деякі уважні користувачі помітили докази, що компанія працює над новим розділом налаштувань, який відповідатиме за інструмент автоматичної організації вкладок Chrome на базі штучного інтелекту. Нова панель параметрів браузера зараз розробляється, до неї можна отримати доступ через сторінку експериментальних функцій.

Як повідомляє експерт з браузеру Chrome @Leopeva64, цей новий розділ налаштувань називається Advanced, але його URL-адреса (chrome://settings/ai) явно вказує на те, що пов'язана вона з AI. Судячи з відео, розділ у нинішньому вигляді ще не готовий, єдина доступна опція — «Показати додаткові налаштування» — відкриває одну єдину функцію під назвою Autofill Helper («Помічник з автозаповнення»). Для її включення потрібно перезапустити браузер, і поки не зовсім зрозуміло, що робить ця функція автозаповнення. Спочатку вона називалася Compose, що передбачає більш просунутий інструмент, ніж просто помічник автозаповнення.

@Leopeva64 стверджує, що раніше помічена функція організації вкладок буде частиною цієї панелі налаштувань. Раніше вона знаходилася на стадії розробки як частина інтерфейсу вкладки «Пошук». Після того, як користувач відкриває певну кількість вкладок, у розділі має з'явитися кнопка «Упорядкувати вкладки», що дозволить їх автоматично сортувати. Можна припустити, що функція працює на якомусь алгоритмі машинного навчання.

Найвідомішим продуктом Google на основі штучного інтелекту є чат-бот Bard. Це конкурент ChatGPT, здатний працювати з будь-якими вхідними даними. Компанія також має цілу низку фотоінструментів, які також використовують штучний інтелект, включаючи Magic Eraser і Magic Editor в Google Photos.

Джерело: androidpolice

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

AI

У Windows з'явилася чарівна гумка, яка стирає зайві об'єкти на фото
У Windows з
24 лютого 2024, 14:07 | Anton Petrov
Компанії Google і Samsung — не єдині, хто впроваджує у свої сервіси та пристрої так звану чарівну гумку зі штучним інтелектом.
Докладніше...
 
У Chrome з'явився AI, який пише та переписує тексти
У Chrome з
24 лютого 2024, 12:07 | Roter
Компанія Google впровадила у свій браузер Chrome експериментальну функцію на базі штучного інтелекту «Допоможи мені написати» (Help me write).
Докладніше...
 
Анонсовано планшет Nubia Pad 3D II, який не вимагає окулярів для 3D-контенту
Анонсовано планшет Nubia Pad 3D II, який не вимагає окулярів для 3D-контенту
23 лютого 2024, 15:07 | Bazelas
Nubia готується до запуску свого останнього інноваційного продукту — планшета Nubia Pad 3D II.
Докладніше...
 
Xiaomi представила вуличну IP-камеру з AI-функціями
Xiaomi представила вуличну IP-камеру з AI-функціями
20 лютого 2024, 11:07 | Bazelas
Каталог цифрової техніки Xiaomi доповнила камера зовнішнього спостереження CW500.
Докладніше...
 
Meizu відмовляється від випуску традиційних смартфонів
Meizu відмовляється від випуску традиційних смартфонів
19 лютого 2024, 08:06 | Roter
Китайська компанія Meizu повідомила про зупинення розробки традиційних смартфонів і тепер зосередиться на AI-технологіях.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.