iLenta Меню

Функції Apple Intelligence в iOS 18 з'являться у більшості лише 2025 року

17 червня 2024, 19:07 | Roter [118]
За даними видання Bloomberg, функції штучного інтелекту будуть впроваджуватися поступово і розтягнуті до наступного року.
Функції Apple Intelligence в iOS 18 з
Safe Life

Функції Apple Intelligence, представлені на WWDC 24, стануть доступні розробникам до кінця літа і лише американською англійською мовою. Іншим користувачам доведеться чекати до 2025 року.

Про це повідомляє журналіст Марк Гурман у щотижневій колонці для Bloomberg. Видання уточнює, що Apple побоюється одразу розкочувати функції штучного інтелекту, тому після релізу iOS 18, iPadOS 18 та macOS Sequoia наприкінці року деякі можливості стануть доступними лише певній групі осіб. Як це буде реалізовано, поки не ясно, можливо доведеться записуватися в спеціальний лист очікування.

Втім, про те, що не всі функції AI будуть реалізовані у 2024 році, Apple одразу повідомила під час презентації, нехай це було й не так помітно. Зазвичай компанія поспішає все реалізувати до виходу нового iPhone, але за останні кілька років це не вдавалося через стислий термін.

Передбачається, що початкова версія Apple Intelligence отримає AI для перевірки та сортування повідомлень, сумаризацію в Safari, «Нотатках» та «Пошті», а також можливість генерації картинок та Genmoji.

На 2025 рік залишать деякі покращення Siri, зокрема розуміння контексту, точний пошук за даними на пристрої та розпізнавання дій на екрані. Також Apple повідомляє, що використання ChatGPT обіцяють «пізніше в 2024 році», але великий шанс, що реліз перенесуть.

Крім інформації про Apple Intelligence, Марк також поділився планами Apple щодо випуску тонкого iPhone 17 у 2025 році. Крім цього, поставлене завдання зробити MacBook Pro та Apple Watch тоншими. На думку компанії, iPad Pro на M4 відкриває «новий клас найтонших і найлегших пристроїв у всій технологічній галузі».

Джерело: bloomberg

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

AI

OpenAI представила нову AI-модель GPT 4o-mini
OpenAI представила нову AI-модель GPT 4o-mini
19 липня 2024, 11:07 | Bazelas
Спрощена версія найпотужнішої AI моделі компанії, яка прийшла на зміну GPT 3.5 Turbo, буде доступна безкоштовно.
Докладніше...
 
У YouTube Music з'явилися підбір музики за допомогою AI та розпізнавання пісень
У YouTube Music з
18 липня 2024, 15:07 | Roter
YouTube запустив одразу дві нові функції для свого музичного сервісу. Перша дозволяє створювати радіостанції за допомогою штучного інтелекту. Друга — вдосконалена альтернатива Shazam: вона вміє вгадувати пісні.
Докладніше...
 
Google представила Vids — сервіс для створення відеопрезентацій за допомогою AI
Google представила Vids — сервіс для створення відеопрезентацій за допомогою AI
16 липня 2024, 13:07 | Bazelas
Компанія Google випустила сервіс Vids, через який без особливих зусиль можна створювати ефектні відеопрезентації.
Докладніше...
 
Apple не продала й сотні тисяч одиниць Apple Vision Pro
Apple не продала й сотні тисяч одиниць Apple Vision Pro
14 липня 2024, 16:11 | Bazelas
Компанія Apple дуже довго готувала до випуску гарнітуру Vision Pro, і в результаті представила її як один з найінноваційних пристроїв у світі.
Докладніше...
 
Творці ChatGPT працюють над AI з розумом людини
Творці ChatGPT працюють над AI з розумом людини
14 липня 2024, 08:08 | Roter
Компанія OpenAI, яка створила ChatGPT, працює над секретним проєктом під кодовою назвою Strawberry, дізналася Reuters. Йдеться про нову AI-модель, яка здатна розмірковувати як людина.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.