iLenta Меню

Заарештовано двох колишніх співробітників Samsung за злиття комерційних секретів Китаю

12 вересня 2024, 20:07 | Roter [336]
Південнокорейські правоохоронці заарештували двох колишніх співробітників компанії Samsung, які звинувачуються у передачі комерційних секретів на суму $3.2 млрд китайській стороні.
Заарештовано двох колишніх співробітників Samsung за злиття комерційних секретів Китаю

Одним із затриманих виявився 66-річний пан Чой, який створив спільне підприємство з випуску чипів у Китаї та очолив його як генеральний директор. Йому допомагав конструктор заводу на ім'я О, який також брав участь у залученні інших південнокорейських фахівців.

Чоя підозрюють у тому, що він передав китайському заводу Chengdu Gaozhen технології Samsung з виробництва DRAM-чипів із використанням 20-нм техпроцесу. Поліція заявила, що дії Чоя завдали шкоди національній конкурентоспроможності Південної Кореї на тлі глобальної чипової війни. Влада вважає, що арешт запобіжить подальшій роботі китайського заводу, проте розслідування ще не завершено.

Цей випадок не перший, коли співробітників південнокорейських компаній заарештовують за витік комерційної інформації. У травні минулого року колишня співробітниця SK hynix була затримана за те, що надрукувала 3000 сторінок даних щодо виробництва напівпровідників. Її звинувачували у передачі цих відомостей компанії Huawei, хоча вона заперечувала свою провину. Цього літа колишнього інженера Samsung було засуджено до 6 років в'язниці за передачу секретів OLED-технологій Китаю. Тайвань також неодноразово звинувачував Китай у крадіжці інтелектуальної власності та переманюванні фахівців.

Китай прагне розвивати власні технології виробництва напівпровідників, оскільки значною мірою залежить від західного обладнання майже на 99%. Санкції із боку США значно уповільнили технологічний розвиток Китаю.

Джерело: tomshardware

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Компанії

Samsung підвищила ціни на виробництво чипів до 15% на тлі дефіциту потужностей TSMC
Samsung підвищила ціни на виробництво чипів до 15% на тлі дефіциту потужностей TSMC
21 серпня 2026, 17:08 | Bazelas
Бум штучного інтелекту продовжує змінювати розстановку сил на ринку напівпровідників. Через стрімке зростання попиту виробничі потужності TSMC, призначені для випуску чипів за передовими техпроцесами, виявилися суттєво завантаженими. Тому компанії дедалі частіше шукають альтернативних виробників.
Докладніше...
 
Bilibili прискорює глобальний запуск: китайський конкурент YouTube відкриває основний сервіс для світу
Bilibili прискорює глобальний запуск: китайський конкурент YouTube відкриває основний сервіс для світу
20 серпня 2026, 11:07 | Roter

Китайська відеоплатформа Bilibili розпочала новий етап міжнародного розширення. Компанія просуває локалізовану версію свого основного застосунку для користувачів за межами Китаю, спрощує реєстрацію та поступово збільшує кількість підтримуваних мов. Android-версія вже з'явилася в Google Play у частині регіонів, тоді як географію доступності планують розширювати.

Докладніше...
 
Apple дозволила сторонні платежі в App Store у ЄС та переглянула комісію
Apple дозволила сторонні платежі в App Store у ЄС та переглянула комісію
19 серпня 2026, 21:08 | Oleksandr Bazanov
Apple та Європейська комісія домовилися про нові правила роботи App Store у Європейському Союзі. Компанія дозволить розробникам використовувати сторонні платіжні системи та посилання на зовнішні сайти для оформлення покупок, а також перегляне розмір комісії з цифрових продажів. Нові умови вже доступні розробникам у ЄС, а зміни набудуть чинності 1 жовтня.
Докладніше...
 
Google може повністю перенести виробництво Pixel із Китаю вже у 2027 році
Google може повністю перенести виробництво Pixel із Китаю вже у 2027 році
19 серпня 2026, 12:07 | Anton Petrov
Google, за даними нового звіту, готується повністю відмовитися від виробництва пристроїв Pixel у Китаї. План може бути реалізований уже у 2027 році та стосуватися не лише смартфонів, а й розумних годинників та бездротових навушників компанії.
Докладніше...
 
Samsung і Call of Duty: Modern Warfare 4 об’єдналися напередодні релізу гри
Samsung і Call of Duty: Modern Warfare 4 об’єдналися напередодні релізу гри
18 серпня 2026, 12:08 | Bazelas
Samsung оголосила про партнерство з Call of Duty: Modern Warfare 4, реліз якої заплановано на 23 жовтня. Компанія стане офіційним партнером гри у категоріях телевізорів, моніторів, саундбарів і Wi-Fi-колонок.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.