Huawei обійшла Apple з продажу смартфонів у Китаї
Газета South China Morning Post, посилаючись на звіт аналітичної компанії CINNO, повідомила, що Huawei обійшла Apple на китайському ринку мобільних телефонів уперше за останні 46 місяців.
Частка бренду на китайському ринку становить 17,5%. Обсяги постачання Huawei зросли на 7,7% порівняно з минулим роком і перевищили 140 млн одиниць.
Аналітики також відзначають, що високий попит на Huawei присутній як на флагманські серії (Mate і Pura), так і на експериментальні моделі на кшталт складного Mate XT — його замовили понад шість мільйонів користувачів при початковому тиражі в 1 млн копій.
Китай протягом тривалого часу залишається найбільшим ринком для Huawei — на нього припадає ~89% глобальних продажів компанії.
Раніше стало відомо, що в серпні продажі зарубіжних смартфонів у Китаї впали на 12,7% у річному вираженні (до 1,87 млн одиниць), тоді як продажі китайських брендів зросли на 26,7% (до 24,05 млн одиниць).
Джерело: scmp
Компанії
За останніми чутками, смартфони серії iPhone 18 можуть отримати акумулятори більшої ємності, ніж майбутні Samsung Galaxy S26, а можливо, навіть Galaxy S27.
Для Google завершилася багаторічна судова боротьба з європейськими регуляторами. Найвищий суд Європейського Союзу остаточно підтвердив законність рішення про накладення на технологічного гіганта багатомільярдного штрафу за порушення антимонопольного законодавства.
Навколо OnePlus останніми тижнями з'являється дедалі більше сигналів, які змушують замислитися над майбутнім бренду. Хоча компанія Oppo офіційно заперечує чутки про закриття або ліквідацію OnePlus, ситуація на ключових світових ринках виглядає зовсім не такою безтурботною. Дефіцит смартфонів, зміни на офіційних сайтах і нові повідомлення від інсайдерів формують картину, яка може свідчити про поступове згортання самостійної присутності OnePlus.
