iLenta Меню

Apple інвестує в Індонезію не $10 млн, а $100 млн

21 листопада 2024, 12:08 | Bazelas [373]
Минулого місяця в Індонезії заборонили продаж iPhone 16 через те, що Apple не виконала своїх зобов'язань щодо інвестування 1.71 трлн індонезійських рупій (близько $107 млн) у створення місцевих дослідницьких центрів.
Apple інвестує в Індонезію не $10 млн, а $100 млн

На початку цього місяця Apple пообіцяла вкласти близько $10 млн у будівництво нового заводу в Індонезії, щоб обійти цю заборону. А сьогодні компанія збільшила суму запланованих інвестицій у десять разів — до $100 млн, що, як не дивно, майже збігається з тією сумою, яку спочатку мала вкласти, але не зробила цього.

За словами обізнаних джерел (офіційної заяви поки що не було), вказана сума буде інвестована в Індонезію протягом двох років.

Раніше обіцяні $10 млн були призначені для будівництва заводу з виробництва аксесуарів та компонентів у місті Бандунг. $90 млн, що залишилися, поки не розподілені, але у Apple багато варіантів, включаючи можливість попросити свого виробничого партнера Foxconn відкрити складальні лінії в Індонезії.

Джерело: gizmochina

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Компанії

TSMC пояснила інвестиції в США тиском влади
TSMC пояснила інвестиції в США тиском влади
18 листопада 2025, 17:07 | Roter
Компанія побоювалася підтримки Intel американським урядом.
Докладніше...
 
Засновник Amazon Джефф Безос став співголовою ШІ-стартапу
Засновник Amazon Джефф Безос став співголовою ШІ-стартапу
18 листопада 2025, 12:08 | Bazelas
Засновник Amazon Джефф Безос знову активно повертається у бізнес, ставши співголовою нового стартапу у сфері штучного інтелекту під назвою Project Prometheus.
Докладніше...
 
Ще один дизайнер покидає Apple
Ще один дизайнер покидає Apple
18 листопада 2025, 11:07 | Bazelas
Дизайнер, який представив iPhone Air на вересневому заході Apple, покинув компанію, повідомляє Bloomberg.
Докладніше...
 
Джефф Вільямс завершив роботу в Apple після більш ніж 25 років служби
Джефф Вільямс завершив роботу в Apple після більш ніж 25 років служби
16 листопада 2025, 23:08 | Bazelas
Як зазначає Марк Гурман із Bloomberg, у п'ятницю Apple прибрала Вільямса зі сторінки керівництва — цей день став для нього останнім у компанії.
Докладніше...
 
Суд ухвалив, що Apple порушує патенти Masimo і має сплатити штраф
Суд ухвалив, що Apple порушує патенти Masimo і має сплатити штраф
16 листопада 2025, 20:07 | Roter
Багаторічний позов ще не завершився — Apple планує подавати апеляцію.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.