Apple планує співпрацювати з Alibaba для запуску Apple Intelligence у Китаї
![]()
«Apple уклала партнерську угоду з Alibaba для запуску Apple Intelligence на території Китаю», — пише The Information.
Також розглядався варіант співпраці з DeepSeek.
![]()
«Компанія Apple нещодавно почала працювати з китайським гігантом інтернету та електронної комерції Alibaba Group, щоб розгорнути функції штучного інтелекту в Китаї — за словами однієї людини, безпосередньо обізнаної про рішення».
The Information
Співпраця Apple з китайською компанією необхідна для роботи Apple Intelligence на території Китаю — цього вимагає законодавство країни. На цей час у Китаї, як і раніше, не працюють AI-функції від Apple.
Щодо варіанта з DeepSeek, то Apple відмовилася від послуг цієї компанії — принаймні поки що. У 2024 стало відомо, що Apple також розглядає партнерство з Baidu.
На початку цього року стало відомо, що iPhone втратив звання смартфона, що найбільш продається в Китаї, поступившись смартфонам Vivo та Huawei. Одна з причин — відсутність AI-функцій.
Джерело: theinformation
Компанії
Китайська відеоплатформа Bilibili розпочала новий етап міжнародного розширення. Компанія просуває локалізовану версію свого основного застосунку для користувачів за межами Китаю, спрощує реєстрацію та поступово збільшує кількість підтримуваних мов. Android-версія вже з'явилася в Google Play у частині регіонів, тоді як географію доступності планують розширювати.
