iLenta Меню

Apple показала лабораторію, де випробувала свій новий модем C1

22 лютого 2025, 14:08 | Bazelas [793]
Компанія Apple кілька днів тому представила новий смартфон iPhone 16e, оснащений її власним модемом C1.
Apple показала лабораторію, де випробувала свій новий модем C1

Щоб поділитися великою кількістю подробиць про свій перший модем, компанія запросила обраних блогерів та журналістів у свій кампус Apple Park, організувавши їм ексклюзивну екскурсію лабораторіями, де проходять випробування модемів.

C1 — перший власний модемний чип компанії, що відрізняється високою енергоефективністю. Він забезпечив iPhone 16e рекордний час автономної роботи — до 26 години при відтворенні відео. Це найкращий показник серед усіх моделей з діагоналлю 6.1 дюйми.

Лабораторія, де тестують модеми, вже кілька років є центром інновацій Apple. Інженери проводять ретельні випробування C1 у різних умовах. Завдяки сучасному обладнанню можна оперативно виявити та усунути потенційні дефекти ще на стадії тестування до початку масового виробництва.

Чип C1 було протестовано у спеціальних кліматичних камерах для перевірки його роботи в екстремальних температурних умовах. Крім того, проводилися фізичні випробування, щоб гарантувати довговічність чипа у повсякденній експлуатації, а мережеві тести імітували роботу в умовах високого навантаження, наприклад, на стадіонах або у віддалених регіонах.

Щоб забезпечити стабільне з'єднання, C1 був протестований з більш ніж 180 операторами у 55 країнах. Чип працює у зв'язці з процесором A18, який оптимізує мережеве навантаження та збільшує швидкість передачі даних.

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Компанії

Samsung може вперше в історії завершити квартал зі збитками мобільного підрозділу: причина виявилася несподіваною
Samsung може вперше в історії завершити квартал зі збитками мобільного підрозділу: причина виявилася несподіваною
18 липня 2026, 16:07 | Anton Petrov

Попри те, що Samsung Electronics очікує рекордний прибуток за підсумками другого кварталу 2026 року завдяки стрімкому зростанню напівпровідникового бізнесу, мобільний підрозділ компанії (Samsung MX) може опинитися в безпрецедентній ситуації. За оцінками південнокорейських аналітиків, підрозділ, який відповідає за смартфони Galaxy, ризикує вперше у своїй історії завершити квартал зі збитками.

Докладніше...
 
Apple намагається врегулювати антимонопольний позов у США: компанія розпочала переговори з Міністерством юстиції
Apple намагається врегулювати антимонопольний позов у США: компанія розпочала переговори з Міністерством юстиції
18 липня 2026, 10:07 | Anton Petrov
Apple розпочала переговори з Міністерством юстиції США (DOJ) щодо можливого врегулювання одного з найгучніших антимонопольних процесів останніх років. За даними Bloomberg, виробник iPhone вже передав відомству кілька варіантів потенційної угоди, після чого сторони перейшли до попереднього етапу переговорів.
Докладніше...
 
TSMC збільшила інвестиції у виробництво чипів у США: це може вплинути на майбутні процесори Apple
TSMC збільшила інвестиції у виробництво чипів у США: це може вплинути на майбутні процесори Apple
17 липня 2026, 20:07 | Bazelas

Тайванська компанія TSMC, головний виробничий партнер Apple, офіційно оголосила про масштабне розширення своєї інвестиційної програми у США. Виробник мікросхем вкладе ще 100 млрд доларів (близько 4,16 трлн гривень за актуальним курсом), завдяки чому загальний обсяг інвестицій в американські підприємства сягне 265 млрд доларів (приблизно 11,02 трлн гривень).

Докладніше...
 
Apple готує радикальний крок у перегонах ШІ: компанія може купити розробника серверних чипів
Apple готує радикальний крок у перегонах ШІ: компанія може купити розробника серверних чипів
17 липня 2026, 17:08 | Roter

Apple розглядає можливість придбання однієї або кількох компаній, що спеціалізуються на створенні серверних процесорів і прискорювачів для штучного інтелекту. Така угода може стати однією з найбільших технологічних покупок в історії виробника iPhone та допомогти йому прискорити розвиток власної інфраструктури для Apple Intelligence і нової Siri.

Докладніше...
 
Samsung прискорює будівництво нового заводу з виробництва чипів через стрімке зростання попиту на ШІ
Samsung прискорює будівництво нового заводу з виробництва чипів через стрімке зростання попиту на ШІ
17 липня 2026, 12:07 | Anton Petrov

Samsung Electronics вирішила суттєво прискорити реалізацію одного з найбільших проєктів у своїй історії. На тлі стрімкого зростання попиту на чипи для систем штучного інтелекту компанія планує запустити перший завод у новому напівпровідниковому комплексі в Йоніні на два роки раніше, ніж передбачалося спочатку.

Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.