iLenta Меню

Samsung отримала дозвіл на збільшення робочого тижня до 64 годин

13 квітня 2025, 22:06 | Anton Petrov [994]
Компанія посилить конкурентоспроможність на ринку напівпровідників.
Samsung отримала дозвіл на збільшення робочого тижня до 64 годин

Південнокорейська компанія Samsung отримала дозвіл від уряду збільшити робочий тиждень для своїх співробітників у дослідницьких та розробницьких підрозділах (R&D) до 64 годин.

Це рішення прийнято для підвищення конкурентоспроможності компанії у сфері напівпровідників, де вона стикається з жорсткої конкуренцією з боку інших виробників.

Південна Корея традиційно встановлює межу робочого тижня на рівні 52 години, але з недавніми змінами у трудовому законодавстві компанії, такі як Samsung, отримали можливість збільшувати робочий час до 64 годин на строк до шести місяців.

Міністерство праці Південної Кореї схвалило запит Samsung 9 квітня. Тепер співробітники, які працюють у R&D підрозділі, будуть зобов'язані працювати більше, хоча інформація про додаткову компенсацію за понаднормові години у звіті не вказана.

Джерело: wccftech

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Компанії

Визначено лідерів ринку планшетів у поточному році
Визначено лідерів ринку планшетів у поточному році
06 грудня 2025, 23:06 | Roter
Незважаючи на торішню перебудову лінійки преміальних планшетів, Samsung так і не змогла досягти помітного зростання поставок у третьому кварталі 2025 року.
Докладніше...
 
Платформу X оштрафують на €120 млн за синю галку, що вводить в оману
Платформу X оштрафують на €120 млн за синю галку, що вводить в оману
06 грудня 2025, 21:06 | Bazelas
Європейська комісія винесла рішення щодо розслідування стосовно платформи X, розпочатого в 2024 році.
Докладніше...
 
Intel стане виробничим підрядником Apple
Intel стане виробничим підрядником Apple
06 грудня 2025, 19:06 | Roter
Apple раніше використовувала процесори Intel у своїх ноутбуках та настільних комп'ютерах, але відмовилася від них після появи власних чипів серії M.
Докладніше...
 
Після Тіма Кука гендиректором Apple може стати Тоні Фаделл
Після Тіма Кука гендиректором Apple може стати Тоні Фаделл
06 грудня 2025, 12:07 | Bazelas
Фаделл, один із творців iPod, був суперечливою фігурою в Apple, але деякі вважають, що Apple не завадить струс.
Докладніше...
 
У Apple назріває серйозна кадрова криза
У Apple назріває серйозна кадрова криза
06 грудня 2025, 10:07 | Bazelas
Apple зіткнулася зі справжньою кадровою кризою. Усього за три доби компанія втратила одразу чотирьох високопоставлених керівників.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.