Apple оштрафували на $19 млн за продаж iPhone без зарядки в комплекті
Тепер компанію з Купертіно знову оштрафували з аналогічної причини, тільки тепер рішення про штраф виніс цивільний суд Сан-Паулу, позов до якого було подано Бразильською організацією споживачів.
Згідно з рішенням суду, яблучна компанія зобов'язана виплатити штраф у розмірі 100 млн бразильських реалів ($19 млн.). Рішення не є остаточним та може бути оскаржено.
За словами судді Карамура Афонса Франсіско, Apple має надати зарядні пристрої всім споживачам у Бразилії, які придбали смартфони серій iPhone 12 або iPhone 13 за останні два роки, а також включити адаптери в комплект смартфонів, які продаватимуться в країні.
Джерело: gsmarena
Компанії
За останніми чутками, смартфони серії iPhone 18 можуть отримати акумулятори більшої ємності, ніж майбутні Samsung Galaxy S26, а можливо, навіть Galaxy S27.
Для Google завершилася багаторічна судова боротьба з європейськими регуляторами. Найвищий суд Європейського Союзу остаточно підтвердив законність рішення про накладення на технологічного гіганта багатомільярдного штрафу за порушення антимонопольного законодавства.
