iLenta Меню

У США перевірять Anker через обхід мит ​​та загроз безпеки

29 вересня 2025, 18:07 | Roter [297]
Компанія може порушувати торгові правила.
У США перевірять Anker через обхід мит ​​та загроз безпеки

У США ініціювали перевірку китайської компанії Anker, відомого виробника портативних зарядних пристроїв, через можливий обхід мит ​​та ризики безпеки.

Ініціатором виступив конгресмен Джон Муленаар, голова Комітету з контролю за діяльністю Комуністичної партії Китаю.

У листі до міністра торгівлі США Ховарда Латника Муленаар вказав на випадки, коли продукція Anker дозволяла отримати доступ до відеопотоків без шифрування. Також у документі порушується питання про прямі субсидії компанії та методи імпорту, які можуть свідчити про порушення правил сплати мит.

За даними листа, Anker оминала американські тарифні вимоги, перенаправляючи постачання через країни Південно-Східної Азії та застосовуючи класифікацію продукції інших країн. Ці дії викликають стурбованість щодо чесності торгівлі та можливого ризику для користувачів.

Джерело: scmp

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Компанії

Samsung підвищила ціни на виробництво чипів до 15% на тлі дефіциту потужностей TSMC
Samsung підвищила ціни на виробництво чипів до 15% на тлі дефіциту потужностей TSMC
21 серпня 2026, 17:08 | Bazelas
Бум штучного інтелекту продовжує змінювати розстановку сил на ринку напівпровідників. Через стрімке зростання попиту виробничі потужності TSMC, призначені для випуску чипів за передовими техпроцесами, виявилися суттєво завантаженими. Тому компанії дедалі частіше шукають альтернативних виробників.
Докладніше...
 
Bilibili прискорює глобальний запуск: китайський конкурент YouTube відкриває основний сервіс для світу
Bilibili прискорює глобальний запуск: китайський конкурент YouTube відкриває основний сервіс для світу
20 серпня 2026, 11:07 | Roter

Китайська відеоплатформа Bilibili розпочала новий етап міжнародного розширення. Компанія просуває локалізовану версію свого основного застосунку для користувачів за межами Китаю, спрощує реєстрацію та поступово збільшує кількість підтримуваних мов. Android-версія вже з'явилася в Google Play у частині регіонів, тоді як географію доступності планують розширювати.

Докладніше...
 
Apple дозволила сторонні платежі в App Store у ЄС та переглянула комісію
Apple дозволила сторонні платежі в App Store у ЄС та переглянула комісію
19 серпня 2026, 21:08 | Oleksandr Bazanov
Apple та Європейська комісія домовилися про нові правила роботи App Store у Європейському Союзі. Компанія дозволить розробникам використовувати сторонні платіжні системи та посилання на зовнішні сайти для оформлення покупок, а також перегляне розмір комісії з цифрових продажів. Нові умови вже доступні розробникам у ЄС, а зміни набудуть чинності 1 жовтня.
Докладніше...
 
Google може повністю перенести виробництво Pixel із Китаю вже у 2027 році
Google може повністю перенести виробництво Pixel із Китаю вже у 2027 році
19 серпня 2026, 12:07 | Anton Petrov
Google, за даними нового звіту, готується повністю відмовитися від виробництва пристроїв Pixel у Китаї. План може бути реалізований уже у 2027 році та стосуватися не лише смартфонів, а й розумних годинників та бездротових навушників компанії.
Докладніше...
 
Samsung і Call of Duty: Modern Warfare 4 об’єдналися напередодні релізу гри
Samsung і Call of Duty: Modern Warfare 4 об’єдналися напередодні релізу гри
18 серпня 2026, 12:08 | Bazelas
Samsung оголосила про партнерство з Call of Duty: Modern Warfare 4, реліз якої заплановано на 23 жовтня. Компанія стане офіційним партнером гри у категоріях телевізорів, моніторів, саундбарів і Wi-Fi-колонок.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.