Microsoft втрачає до $200 на кожній проданій консолі Xbox Series

02 листопада 2022, 14:09 | Bazelas [868]
Компанія Microsoft реалізує консолі Xbox Series у великий мінус. Про це повідомляє видання EuroGamer із посиланням на інтерв'ю Філа Спенсера телеканалу CNBC.

Цікаво, що збитки від дешевої консолі більше: $100 на Xbox Series X (коштує у США $499) та $200 на Xbox Series S (коштує у США $299).

Власне, така практика нормальна для ігрової індустрії. Всі компанії, крім Nintendo, продають свої консолі в мінус. Гроші вони отримують з передплати та продажу аксесуарів.

Проте з огляду на інфляцію та кризу компанії змушені йти на підвищення цін. Так, Sony підвищила ціни на PlayStation у більшості регіонів, крім США, пояснивши це інфляцією. Ціни зросли приблизно на 50 євро. Однак поки що незрозуміло, наскільки це допоможе компанії.

У результаті до такого рішення прийде і Microsoft. Дії вже почалися: нещодавно Філ Спенсер в інтерв'ю Wall Street Journal заявив, що передплата Game Pass подорожчає. Щоправда, ця подія не затьмарить святкову пору, тобто підвищення не відбудеться до наступного року. Мабуть, за цим зростуть ціни і на приставки. Тож зараз є можливість заощадити гроші та купити потрібну консоль.

Джерело: eurogamer

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія
Коментарі

Компанії

Google анонсувала Bard — інтелектуального чат-бота в дусі ChatGPT
07 лютого 2023, 20:06 | Roter
Глава Google Сундар Піча розповів, що компанія працює над Bard — експериментальною розмовною системою. Вона заснована на мовній моделі LaMDA та за принципом роботи нагадує ChatGPT від OpenAI.
Докладніше...
 
Глава Apple вважає, що користувачі купуватимуть і дорожчі iPhone
07 лютого 2023, 14:08 | Roter
Досить цікаву заяву зробив глава Apple Тім Кук у рамках прес-конференції з фінансових здобутків компанії.
Докладніше...
 
Apple оголосила про майже мільярд платних передплатників своїх сервісів
06 лютого 2023, 16:08 | Roter
Компанія Apple відзвітувала за попередній квартал. Його особливістю стало те, що це перший за довгий час період, коли купертинівці не досягли цільового показника доходів через проблеми з ланцюжком поставок та виробництвом.
Докладніше...
 
За золоту галочку у Twitter доведеться платити $1000 на місяць
06 лютого 2023, 15:08 | Bazelas
Придбання Twitter Ілоном Маском загрожує серйозними реформами в соціальній мережі, і вони вже поступово впроваджуються.
Докладніше...
 
Boston Dynamics показала невдалі дублі з трюками робота Atlas
05 лютого 2023, 19:08 | Anton Petrov
Нещодавно ми розповідали про нові трюки гуманоїдного робота Atlas від Boston Dynamics, який бездоганно показав себе у ролі підсобника на будівельному майданчику. Однак, як виявилося, за цим бездоганним відео ховалася купа смішних та невдалих дублів.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.
Повна версія сайту