Microsoft витратить $1 млрд на будівництво центрів обробки даних

13 листопада 2022, 19:17 | Bazelas [210]
Компанія Microsoft будує чотири центри обробки даних у Північній Кароліні. Протягом наступного десятиліття буде інвестовано щонайменше 1 млрд доларів. Про це повідомляє The Register.

У рамках розширення центру обробки даних Microsoft побудує безліч об'єктів, створивши щонайменше 50 нових робочих місць. Угоди про економічний розвиток та стимулюючі гранти для проєкту були схвалені на спільному засіданні цього тижня Радою уповноважених округу Катавба, а також виборними радами Коновера, Хікорі та Мейдена.

Умови угоди включають гарантовані мінімальні інвестиції в округ Катавба протягом 10 років від Microsoft у розмірі 1 млрд доларів, при цьому кожен муніципалітет отримає по 332 млн доларів, а Хікорі додатково 33 млн доларів для другої ділянки.

Microsoft отримає стимулюючі гранти, які базуються на показниках ефективності. Суть їх у тому, що місцеві органи влади виплачуватимуть певну частку податків на нерухомість Microsoft.

Microsoft не повідомила, якою потужністю володітимуть нові центри обробки даних після їх будівництва, але вони займуть загалом майже 3 квадратні кілометри.

Джерело: theregister

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія
Коментарі

Компанії

Глава Apple вважає, що користувачі купуватимуть і дорожчі iPhone
07 лютого 2023, 14:08 | Roter
Досить цікаву заяву зробив глава Apple Тім Кук у рамках прес-конференції з фінансових здобутків компанії.
Докладніше...
 
Apple оголосила про майже мільярд платних передплатників своїх сервісів
06 лютого 2023, 16:08 | Roter
Компанія Apple відзвітувала за попередній квартал. Його особливістю стало те, що це перший за довгий час період, коли купертинівці не досягли цільового показника доходів через проблеми з ланцюжком поставок та виробництвом.
Докладніше...
 
За золоту галочку у Twitter доведеться платити $1000 на місяць
06 лютого 2023, 15:08 | Bazelas
Придбання Twitter Ілоном Маском загрожує серйозними реформами в соціальній мережі, і вони вже поступово впроваджуються.
Докладніше...
 
Boston Dynamics показала невдалі дублі з трюками робота Atlas
05 лютого 2023, 19:08 | Anton Petrov
Нещодавно ми розповідали про нові трюки гуманоїдного робота Atlas від Boston Dynamics, який бездоганно показав себе у ролі підсобника на будівельному майданчику. Однак, як виявилося, за цим бездоганним відео ховалася купа смішних та невдалих дублів.
Докладніше...
 
Скільки користувачів щодня дивляться короткі відео на YouTube
05 лютого 2023, 08:11 | Roter
Компанія Google у звіті за 4-й квартал 2022 року розповіла, скільки користувачів щодня дивляться короткі відео YouTube Shorts.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.
Повна версія сайту