У Samsung вперше в історії з'явилася жінка-президент

05 грудня 2022, 18:08 | Anton Petrov [193]
Компанія Samsung Electronics вперше у своїй історії підвищила жінку-керівника до посади президента, повідомляє південнокорейське інформаційне агентство Yonhap.

Лі Ен Хі була призначена президентом глобального маркетингового центру підрозділу Samsung Device eXperience (DX), який займається мобільним бізнесом південнокорейської компанії.

Лі Ен Хі почала працювати в Samsung у 2007 році, а у 2012 році її підвищили до віцепрезидента. Відомо, що новий президент відіграла важливу роль в успішному просуванні бренду смартфонів Samsung Galaxy. До приходу до Samsung Лі Ен Хі працювала в косметичній компанії L'Oreal.

Повідомляється, що Лі Ён Хі увійшла до семи нових президентів Samsung, призначених у рамках нещодавніх кадрових перестановок. Вони були проведені вперше з того часу, як Лі Дже Ен, син колишнього глави Samsung Electronics Лі Гон Хі, став президентом концерну у жовтні цього року. Цікаво, що в ході цих перестановок Samsung так і не визначилась із новим керівником свого підрозділу побутової техніки. Ця посада вакантна з того часу, як Лі Чже Син подав у відставку в жовтні цього року через нерозкриті «особисті причини».

Джерело: Yonhap

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія
Коментарі

Компанії

Apple оголосила про майже мільярд платних передплатників своїх сервісів
06 лютого 2023, 16:08 | Roter
Компанія Apple відзвітувала за попередній квартал. Його особливістю стало те, що це перший за довгий час період, коли купертинівці не досягли цільового показника доходів через проблеми з ланцюжком поставок та виробництвом.
Докладніше...
 
За золоту галочку у Twitter доведеться платити $1000 на місяць
06 лютого 2023, 15:08 | Bazelas
Придбання Twitter Ілоном Маском загрожує серйозними реформами в соціальній мережі, і вони вже поступово впроваджуються.
Докладніше...
 
Boston Dynamics показала невдалі дублі з трюками робота Atlas
05 лютого 2023, 19:08 | Anton Petrov
Нещодавно ми розповідали про нові трюки гуманоїдного робота Atlas від Boston Dynamics, який бездоганно показав себе у ролі підсобника на будівельному майданчику. Однак, як виявилося, за цим бездоганним відео ховалася купа смішних та невдалих дублів.
Докладніше...
 
Скільки користувачів щодня дивляться короткі відео на YouTube
05 лютого 2023, 08:11 | Roter
Компанія Google у звіті за 4-й квартал 2022 року розповіла, скільки користувачів щодня дивляться короткі відео YouTube Shorts.
Докладніше...
 
Працівники YouTube Music влаштували страйк
05 лютого 2023, 07:07 | Bazelas
За даними Alphabet Workers Union (або AWU), понад 40 підрядників YouTube Music оголосили страйк, що вперше в історії Google.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.
Повна версія сайту