iLenta Меню

Apple повідомила про два мільярди активних пристроїв по всьому світу

03 лютого 2023, 17:08 | Bazelas [441]
Apple нещодавно оголосила результати своєї фінансової діяльності за перший квартал 2023 року, повідомивши про падіння виторгу на $117 мільярдів, що на 5% менше у порівнянні з рекордним першим кварталом попереднього фінансового року.
Apple повідомила про два мільярди активних пристроїв по всьому світу

Попри цю невдачу, технічний гігант з гордістю поділився хорошими новинами про досягнення рубежу у 2 мільярди активних пристроїв.

Більше того, сектор послуг компанії досяг нового піку з рекордним доходом у $20.8 млрд. Це сталося незважаючи на рік із важким макроекономічним середовищем та серйозними обмеженнями у постачаннях.

Продаж iPhone збільшив загальний дохід компанії в постійній валюті. Це досягнення було обумовлено 935 мільйонами платних підписок, що на 150 мільйонів більше, ніж попереднього року.

Генеральний директор Apple Тім Кук та фінансовий директор Лука Маестрі приписали зростання встановленій базі високої задоволеності та лояльності клієнтів, а також рекордній кількості клієнтів, що перейшли від конкурентів.

Фінансовий директор Apple Лука Маестрі висловив своє замилування результатами. Він заявив, що компанія отримала операційний грошовий потік у розмірі $34 мільярдів та повернула акціонерам понад $25 мільярдів протягом кварталу, продовжуючи інвестувати у свої довгострокові плани зростання та розширення.

Продаж смартфонів преміум-сегменту зростає у різних виробників смартфонів, що логічно, оскільки більша частина лінійки смартфонів Apple відноситься до преміум-сегменту. Варто відзначити, що встановлена база Apple зростає на 100-150 мільйонів нових пристроїв на рік з 2019 року, і подвоїлася з 1 до 2 мільярдів лише за сім років, що є свідченням вражаючого зростання компанії та задоволеності клієнтів.

Джерело: gizmochina

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Компанії

Apple почала масштабну перебудову Siri та Vision Pro: під скорочення потрапили сотні працівників
Apple почала масштабну перебудову Siri та Vision Pro: під скорочення потрапили сотні працівників
22 серпня 2026, 17:07 | Bazelas

Apple проводить помітну перебудову двох напрямків, які ще недавно вважалися одними з найважливіших для майбутнього компанії. Зміни торкнулися команд Siri, штучного інтелекту та Vision Pro, а загальна кількість посад, які потрапили під скорочення, перевищує 200.

Докладніше...
 
Samsung підвищила ціни на виробництво чипів до 15% на тлі дефіциту потужностей TSMC
Samsung підвищила ціни на виробництво чипів до 15% на тлі дефіциту потужностей TSMC
21 серпня 2026, 17:08 | Bazelas
Бум штучного інтелекту продовжує змінювати розстановку сил на ринку напівпровідників. Через стрімке зростання попиту виробничі потужності TSMC, призначені для випуску чипів за передовими техпроцесами, виявилися суттєво завантаженими. Тому компанії дедалі частіше шукають альтернативних виробників.
Докладніше...
 
Bilibili прискорює глобальний запуск: китайський конкурент YouTube відкриває основний сервіс для світу
Bilibili прискорює глобальний запуск: китайський конкурент YouTube відкриває основний сервіс для світу
20 серпня 2026, 11:07 | Roter

Китайська відеоплатформа Bilibili розпочала новий етап міжнародного розширення. Компанія просуває локалізовану версію свого основного застосунку для користувачів за межами Китаю, спрощує реєстрацію та поступово збільшує кількість підтримуваних мов. Android-версія вже з'явилася в Google Play у частині регіонів, тоді як географію доступності планують розширювати.

Докладніше...
 
Apple дозволила сторонні платежі в App Store у ЄС та переглянула комісію
Apple дозволила сторонні платежі в App Store у ЄС та переглянула комісію
19 серпня 2026, 21:08 | Oleksandr Bazanov
Apple та Європейська комісія домовилися про нові правила роботи App Store у Європейському Союзі. Компанія дозволить розробникам використовувати сторонні платіжні системи та посилання на зовнішні сайти для оформлення покупок, а також перегляне розмір комісії з цифрових продажів. Нові умови вже доступні розробникам у ЄС, а зміни набудуть чинності 1 жовтня.
Докладніше...
 
Google може повністю перенести виробництво Pixel із Китаю вже у 2027 році
Google може повністю перенести виробництво Pixel із Китаю вже у 2027 році
19 серпня 2026, 12:07 | Anton Petrov
Google, за даними нового звіту, готується повністю відмовитися від виробництва пристроїв Pixel у Китаї. План може бути реалізований уже у 2027 році та стосуватися не лише смартфонів, а й розумних годинників та бездротових навушників компанії.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.