iLenta Меню

Ілон Маск зацікавлений у покупці закритого банку SVB

11 березня 2023, 23:08 | Roter [539]
Закриття регуляторами Банку Кремнієвої долини (SVB), одного з найбільших банків США, наробило багато галасу та призвело до серйозних наслідків.
Ілон Маск зацікавлений у покупці закритого банку SVB
Safe Life

Його активи було конфісковано Федеральною корпорацією страхування депозитів (FDIC). Банк в основному обслуговував клієнтів у технологічній галузі, включаючи технічних працівників, стартапи та компанії, що підтримуються венчурним капіталом. Його закриття знаменує найбільше банкрутство американського банку з часів світової фінансової кризи 2008 року.

FDIC створила Національний банк страхування депозитів Санта-Клари для зберігання застрахованих депозитів SVB, який продовжуватиме оплачувати чеки. Головний офіс і всі філії SVB знову відкриються 13 березня, а застраховані вкладники отримають повний доступ до своїх вкладів не пізніше понеділка. Однак незрозуміло, як закриття вплине на більші рахунки або кредитні лінії для компаній, оскільки стандартна страховка FDIC покриває до $250 000 на вкладника.

Генеральний директор Razer Мін-Лян Тан вже запропонував Twitter розглянути можливість купівлі SVB та перетворення його на цифровий банк. Ця пропозиція привернула увагу глави Twitter Ілона Маска, який позитивно відповів, заявивши, що він відкритий для такої ідеї. Потенційне придбання може ознаменувати вихід Twitter на ринок фінансових технологій, оскільки компанія вивчає шляхи розширення свого бізнесу.

Придбавши SVB, Twitter може використовувати свою велику базу користувача і сильний бренд, щоб зарекомендувати себе як великий гравець в індустрії цифрового банкінгу.

Джерело: gizmochina

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Компанії

Влада США подала до суду на Adobe за приховані збори під час скасування підписки
Влада США подала до суду на Adobe за приховані збори під час скасування підписки
18 червня 2024, 13:08 | Bazelas
Мін'юст США звинуватив Adobe у тому, що компанія ускладнює процес скасування платної підписки та приховує додаткові збори. За це влада подала до суду.
Докладніше...
 
На YouTube з'явиться функція «Нотатки»
На YouTube з
18 червня 2024, 11:07 | Anton Petrov
Компанія Google почала тестувати нову функцію для відеохостингу YouTube. Вона називається «Нотатки».
Докладніше...
 
OnePlus об'єдналася з CATL для створення просунутого акумулятора
OnePlus об
17 червня 2024, 16:06 | Anton Petrov
Обіцяють «революційну автономність».
Докладніше...
 
Google не змогла припинити антимонопольну справу у США
Google не змогла припинити антимонопольну справу у США
16 червня 2024, 12:07 | Anton Petrov
Компанія Google має постати перед судом у зв'язку з претензіями американських антимонопольних органів, які звинувачують її у незаконному домінуванні на ринку рекламних технологій в Інтернеті.
Докладніше...
 
Intel знайшла та визнала проблему з останніми процесорами Core i9
Intel знайшла та визнала проблему з останніми процесорами Core i9
15 червня 2024, 23:08 | Bazelas
Компанія Intel, зважаючи на все, знайшла причину нестабільної роботи своїх флагманських процесорів Core i9 13-го і 14-го поколінь.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.