iLenta Меню

Глава NVIDIA збирається стати роботом, щоб керувати компанією ще близько 80 років

22 березня 2023, 22:07 | Roter [139]
У недавньому інтерв'ю Дженсен Хуанг, гендиректор NVIDIA, повідомив, що має намір стати роботом, щоб керувати компанією ще довгі десятиліття.
Глава NVIDIA збирається стати роботом, щоб керувати компанією ще близько 80 років
Safe Life

Його відповідь щодо терміну правління звучала буквально так:

«Точно не знаю, як довго триватиме моє правління, але я сказав би, від 30 до 40 років. Ще через чотири десятиліття я стану роботом і залишуся на цій посаді ще років 30-40. Сподіваюся, я насолоджуватимуся цим дуже довго.», — Дженсен Хуанг, гендиректор NVIDIA.

Цей жарт з вуст глави компанії, що займається розробкою технологій на базі штучного інтелекту, звучить досить смішно, але трохи насторожує. Особливо з огляду на той факт, що ні він, ні інтерв'юер не сміялися.

Дженсен Хуанг є найстарішим у світі генеральним директором технологічного сектору. Він заснував NVIDIA у 1993 році і був її головою протягом 30 років. Нині йому 60.

Це вже не вперше, коли Хуанг грає з ідеєю штучного клону самого себе. У 2021 році NVIDIA анонсувала нову серію графічних процесорів і CEO провів презентацію прямо на своїй кухні. Але згодом компанія повідомила, що це був віртуальний CEO.

«Щоб створити віртуального Дженсена, команда виконала повне сканування обличчя та тіла для створення 3D-моделі, а потім навчила ШІ імітувати його жести та вирази, застосувавши деяку магію ШІ, щоб зробити його клон реалістичним», — написала тоді NVIDIA у своєму блозі.

Джерело: cnbc

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Компанії

Презентація Samsung Unpacked пройде наприкінці липня
Презентація Samsung Unpacked пройде наприкінці липня
07 червня 2023, 13:07 | Roter
Компанія Samsung підтвердила, що проведе наступний захід Galaxy Unpacked 27 липня 2023 року.
Докладніше...
 
Apple побудувала в Apple Park окремий павільйон для демонстрації шолома змішаної реальності
Apple побудувала в Apple Park окремий павільйон для демонстрації шолома змішаної реальності
05 червня 2023, 19:07 | Roter
Компанія Apple збудувала спеціальний павільйон для демонстрації шолома віртуальної реальності учасникам конференції WWDC 2023, яка стартує сьогодні о 20 годині за київським часом.
Докладніше...
 
Infinix першою інтегрує ChatGPT у свої смартфони
Infinix першою інтегрує ChatGPT у свої смартфони
04 червня 2023, 15:07 | Bazelas
Першою компанією, яка інтегрує ChatGPT у смартфони, зважаючи на все, стане Infinix.
Докладніше...
 
Samsung визнала баг із розмиттям у камері Galaxy S23 та S23 Plus
Samsung визнала баг із розмиттям у камері Galaxy S23 та S23 Plus
03 червня 2023, 20:07 | Roter
Довгий час власники смартфонів Samsung Galaxy S23 та S23 Plus скаржилися на проблеми з камерою, але південнокорейська компанія цуралася цих скарг.
Докладніше...
 
Uber Eats та Serve Robotics до 2026 року запустять 2000 роботів-доставників їжі
Uber Eats та Serve Robotics до 2026 року запустять 2000 роботів-доставників їжі
02 червня 2023, 18:06 | Roter
Прагнучи перетворити індустрію доставки їжі, що постійно розвивається, Uber Eats і Serve Robotics офіційно оголосили про свої плани з впровадження сервісів доставки їжі роботами у великих містах США, починаючи з 2026 року.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.