Apple побудувала в Apple Park окремий павільйон для демонстрації шолома змішаної реальності
05 червня 2023, 19:07 | Roter [331]
Компанія Apple збудувала спеціальний павільйон для демонстрації шолома віртуальної реальності учасникам конференції WWDC 2023, яка стартує сьогодні о 20 годині за київським часом.
Про це повідомив журналіст Bloomberg Марк Гурман, а також підтвердили знімки з дрону.
Нова будівля розташована на північно-західній стороні Apple Park поряд з фітнес-центром для співробітників.
Після презентації пристрою компанія планує продемонструвати FaceTime, ігри та серіали Apple TV+ у віртуальній реальності.
Зона для перегляду WWDC розташована на протилежному боці. Вона оточена деревами, які перешкоджають попаданню прямого сонячного світла.
Джерело: 9to5mac
© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Компанії
TSMC пояснила інвестиції в США тиском влади
18 листопада 2025, 17:07 | Roter
Компанія побоювалася підтримки Intel американським урядом.
Засновник Amazon Джефф Безос став співголовою ШІ-стартапу
18 листопада 2025, 12:08 | Bazelas
Засновник Amazon Джефф Безос знову активно повертається у бізнес, ставши співголовою нового стартапу у сфері штучного інтелекту під назвою Project Prometheus.
Ще один дизайнер покидає Apple
18 листопада 2025, 11:07 | Bazelas
Дизайнер, який представив iPhone Air на вересневому заході Apple, покинув компанію, повідомляє Bloomberg.
Джефф Вільямс завершив роботу в Apple після більш ніж 25 років служби
16 листопада 2025, 23:08 | Bazelas
Як зазначає Марк Гурман із Bloomberg, у п'ятницю Apple прибрала Вільямса зі сторінки керівництва — цей день став для нього останнім у компанії.
Суд ухвалив, що Apple порушує патенти Masimo і має сплатити штраф
16 листопада 2025, 20:07 | Roter
Багаторічний позов ще не завершився — Apple планує подавати апеляцію.



