Google заплатила 26 млрд доларів у 2021 році за право бути пошуковою системою за замовчуванням у Safari та Firefox
28 жовтня 2023, 20:06 | Roter [457]
У 2021 році компанія Google витратила загалом 26,3 млрд доларів, щоб бути пошуковою системою за замовчуванням в браузерах Apple Safari, Mozilla Firefox, Samsung Internet та інших.
Про це заявив віце-президент Google Прабхакар Рагхаван під час допиту в рамках антимонопольного розгляду проти компанії.
Для порівняння, загальний чистий прибуток материнського холдингу Google, Alphabet, за 2021 рік склав 76 млрд доларів.
Рагхаван не згадав, у яких частках між партнерами розподілено цю суму. Але за оцінкою аналітиків Bernstein, 2023 року Google може заплатити Apple за ексклюзивність у Safari до 19 млрд доларів.
Раніше вже було відомо, що Google платить творцям браузерів за право бути пошуковою системою за умовчанням, але офіційно суми контрактів не розкривалися.
Джерело: cnbc
© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Компанії
Intel звільнила 35,5 тисяч співробітників менш ніж за два роки
27 жовтня 2025, 13:08 | Roter
Більшість скорочень припала на останні місяці при новому CEO Лип Бу Тані.
Apple достроково розпочала постачання ШІ-серверів, вироблених у США
25 жовтня 2025, 22:13 | Roter
Apple почала постачання серверів зі штучним інтелектом, вироблених у США, з нового заводу в Х'юстоні — раніше запланованого терміну та випередивши власну мету, намічену на 2026 рік.
Apple, Netflix та Amazon зацікавлені у покупці Warner Bros. Discovery
25 жовтня 2025, 11:07 | Roter
При повному поглинанні покупці можуть отримати доступ як до кіностудії Warner Bros., так і HBO, CNN та DC Studios.
Samsung інвестує $3 млрд у завершення будівництва заводу з виробництва чипів
24 жовтня 2025, 21:08 | Roter
Samsung вкладає значні кошти у завершення будівництва четвертої фази заводу з виробництва чипів P4 у Пхентхеку.
Apple програла суд у Великій Британії
24 жовтня 2025, 18:08 | Bazelas
Позов подавали від імені ~20 млн користувачів у Великій Британії. Суд визнав комісію App Store у 30% несправедливою.
