iLenta Меню

The Browser Company представила браузер Dia з просунутою ШІ-інтеграцією

14 червня 2025, 21:32 | Bazelas [591]
Компанія The Browser Company запустила бета-версію свого нового браузера Dia, де штучний інтелект відіграє ключову роль.
The Browser Company представила браузер Dia з просунутою ШІ-інтеграцією

На відміну від свого попередника, Dia будується навколо ШІ-функціональності. Заснований на Chromium, він пропонує звичне користувачам середовище, але з важливою відмінністю: адресний рядок тепер служить інтерфейсом для взаємодії із вбудованим чат-ботом. Цей помічник здатний не тільки проводити пошукові запити, але й аналізувати завантажені документи, реагувати на вміст відкритих вкладок, автоматично перемикатися між режимами пошуку та спілкування, а також створювати текстові нариси, використовуючи дані з відкритих сторінок.

Користувач може налаштовувати поведінку ШІ, включаючи стиль мовлення та тональність, безпосередньо спілкуючись із ним. Опціональна функція «Історія» надає чат-боту доступ до дій користувача в браузері за останній тиждень для більш релевантних відповідей. Додатково реалізовано систему «Навичок» — невеликих програмних модулів, які виконують команди у вигляді сценаріїв. Наприклад, можна створити режим читання, і браузер згенерує необхідну структуру інтерфейсу, аналогічно тому, як це реалізовано в Siri Shortcuts.

Хоча концепція вбудовування ШІ в браузери вже використовується — наприклад, в Opera Neon і Google Chrome — Dia робить акцент на більш глибокій і нативній інтеграції. Браузер прагне стати повноцінним інструментом для продуктивної роботи, усуваючи необхідність постійного перемикання між браузером та сторонніми ШІ-сервісами на зразок ChatGPT, Perplexity або Claude.

Джерело: gizmochina

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Інтернет

Opera першою серед популярних браузерів отримала захист від атак через буфер обміну
Opera першою серед популярних браузерів отримала захист від атак через буфер обміну
07 липня 2026, 18:07 | Roter
Буфер обміну, який щодня використовується для копіювання та вставлення тексту, дедалі частіше стає мішенню кіберзлочинців. Компанія Opera представила нову функцію Paste Protect, яка в режимі реального часу запобігає атакам, заснованим на підміні вмісту буфера обміну.
Докладніше...
 
Телеметрія Windows допомогла викрити 19-річного хакера: він заробив мільйони, але видав себе одним ідентифікатором
Телеметрія Windows допомогла викрити 19-річного хакера: він заробив мільйони, але видав себе одним ідентифікатором
07 липня 2026, 10:07 | Bazelas
Функцію збору телеметрії в Windows користувачі роками критикують через збирання діагностичних даних. Водночас саме вона стала одним із ключових доказів у розслідуванні проти 19-річного хакера Пітера Стоукса, якого американська влада вважає учасником однієї з найнебезпечніших кіберзлочинних груп останніх років.
Докладніше...
 
WhatsApp тестує індикатор онлайн-статусу із зеленою крапкою на iPhone
WhatsApp тестує індикатор онлайн-статусу із зеленою крапкою на iPhone
05 липня 2026, 22:09 | Roter
Минулого місяця стало відомо, що WhatsApp розпочав тестування нового індикатора онлайн-статусу на Android. Тепер аналогічна функція з'явилася й у бета-версії месенджера для iPhone. Вона дає змогу швидко зрозуміти, чи перебуває співрозмовник у мережі.
Докладніше...
 
Amazon наблизилася до запуску конкурента Starlink: на орбіті вже понад 390 супутників
Amazon наблизилася до запуску конкурента Starlink: на орбіті вже понад 390 супутників
04 липня 2026, 12:08 | Oleksandr Bazanov

Компанія Amazon зробила ще один важливий крок до запуску власної глобальної мережі супутникового інтернету Project Kuiper, яка має стати одним із головних конкурентів Starlink від SpaceX.

Докладніше...
 
Motorola запустила Global Connect: одна eSIM для мобільного інтернету в понад 160 країнах
Motorola запустила Global Connect: одна eSIM для мобільного інтернету в понад 160 країнах
04 липня 2026, 10:07 | Bazelas
Компанія Motorola представила новий сервіс Global Connect, який має спростити доступ до мобільного інтернету під час закордонних подорожей. Завдяки новому рішенню користувачам більше не доведеться щоразу шукати місцевого оператора або встановлювати нову eSIM після прибуття до іншої країни.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.