iLenta Меню

3,2 млрд людей жодного разу не користувалися інтернетом

22 жовтня 2022, 17:08 | Roter [427]
Згідно з останнім дослідженням асоціації операторів зв'язку GSMA, стільниковий зв'язок доступний 95% населення Землі.
3,2 млрд людей жодного разу не користувалися інтернетом
Safe Life

Проте 40% від усієї кількості людей ніколи не виходили в інтернет і повністю відключені від супутньої культури, важливої ​​інформації та інших можливостей. GSMA поділилася більш докладною статистикою та розповіла, як дати людям доступ в інтернет.

За словами аналітиків GSMA, 3,2 млрд людей або 40% населення Землі жодного разу не виходили в інтернет. Це пов'язано з нестачею цифрових навичок та нездатністю купити смартфон. Компанія не ділиться територіальним розподілом інтернету, але експерти галузі припускають, що найгірші справи у країнах з низьким і середнім рівнем доходу, частіше — у сільській місцевості.

Однак є позитивна тенденція: за останні 5 років до Інтернету підключилося 13% населення Землі, а за останній рік кількість користувачів зросла на 300 млн людей. Щоб надалі ця кількість зростала, у GSMA закликають уряди та організації по всьому світу зробити поширення мережі пріоритетним завданням: будувати базові станції, знижувати вартість смартфонів та послуг зв'язку.

За словами експертів, для багатьох інтернет це єдина можливість отримати знання, медичну допомогу, новини і навіть дохід. Тому поширення мережі прискорить відновлення економіки, покращить соціальну стабільність та позитивно вплине на якість життя людей.

Джерело: gsma

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Інтернет

Google та Reddit розширюють співпрацю для покращення навігації на платформі
Google та Reddit розширюють співпрацю для покращення навігації на платформі
25 лютого 2024, 18:08 | Roter
Reddit славиться своїм невдалим пошуком, і багато років користувачі надавали перевагу використанню Google Search замість власного пошуку на платформі.
Докладніше...
 
У Chrome з'явився AI, який пише та переписує тексти
У Chrome з
24 лютого 2024, 12:07 | Roter
Компанія Google впровадила у свій браузер Chrome експериментальну функцію на базі штучного інтелекту «Допоможи мені написати» (Help me write).
Докладніше...
 
У Google Chrome з'явиться вбудований захист від хакерів
У Google Chrome з
20 лютого 2024, 00:50 | Roter
Хакерам вже давно не обов'язково отримувати фізичний доступ до ПК для злому чужої домашньої мережі: часом достатньо запуску скрипта в браузері. Знає про це і Google — компанія готує нову функцію для Chrome, покликану зробити його безпечнішим.
Докладніше...
 
Глобальна швидкість завантаження 5G у 2023 році збільшилася на 17%
Глобальна швидкість завантаження 5G у 2023 році збільшилася на 17%
19 лютого 2024, 21:07 | Roter
Ookla Speedtest Intelligence представила нові дані, що виділяють зростання мереж 5G по всьому світу. Особливо примітним є значне збільшення 5G покриття в Індії протягом 2023 року.
Докладніше...
 
Виявлено вірус GoldPickaxe, який краде банківські дані з iPhone
Виявлено вірус GoldPickaxe, який краде банківські дані з iPhone
18 лютого 2024, 00:55 | Bazelas
Відбувся непередбачуваний розвиток подій. З'ясувалося, що вірус, що стосується Android, виявився не менш небезпечним і для iOS-пристроїв.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.