iLenta Меню

Microsoft представила «розумний» пошуковик Bing із чат-ботом

08 лютого 2023, 17:17 | Roter [486]
Компанія Microsoft у рамках спеціальної презентації для преси представила «новий Bing» — це пошуковик, який підтримує 100 мов і працює в парі зі штучним інтелектом нового покоління на базі ChatGPT.
Microsoft представила «розумний» пошуковик Bing із чат-ботом

За заявою розробників, такий дует дозволить «надавати повні відповіді на реальні питання користувачів».

Користувачі зможуть спілкуватися в Bing, як в ChatGPT, задаючи запитання та отримуючи відповіді природною мовою. Буде доступно кілька режимів видачі: в одному з них традиційні результати пошуку будуть виводитися поряд з анотаціями ШІ, а інший режим дозволить спілкуватися безпосередньо з чат-ботом Bing в інтерфейсі чату.

На презентації було продемонстровано багато прикладів такої взаємодії. В одному з них систему запитали «куди злітати на річницю у вересні, щоб політ із лондонського аеропорту Хітроу зайняв не більше трьох годин». Чат-бот описав ряд варіантів разом із коментарями та посиланнями на джерела для отримання додаткової інформації.

На відміну від ChatGPT, новий Bing може отримувати новини про останні події з Мережі. Це дозволяє йому використовувати найактуальнішу інформацію та пропонувати максимально релевантні відповіді.

Microsoft заявляє, що всі ці функції ШІ базуються на оновленій версії GPT 3.5, мовної моделі OpenAI, яка підтримує ChatGPT. Система називається «Модель Прометея» (Prometheus Model) і, за словами розробників, вона набагато потужніша, ніж GPT 3.5, і краще відповідає на пошукові запити з актуальною інформацією.

Новий Bing доступний за посиланням bing.com/new, але лише для попереднього перегляду і тільки в США. Користувачі інших країн поки що можуть приєднатися до списку очікування. Згодом новий пошук можна буде використовувати у браузері Microsoft Edge. Чат-бот там відкриватиметься у вигляді окремої бічної панелі.

Джерело: theverge

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Інтернет

Opera представила Neon — новий браузер зі штучним інтелектом
Opera представила Neon — новий браузер зі штучним інтелектом
02 жовтня 2025, 10:07 | Bazelas
Компанія Opera офіційно випустила Neon — інноваційний AI-браузер, який вміє не лише відкривати сайти, але й самостійно виконувати низку дій за користувача.
Докладніше...
 
Представлено флагманський маршрутизатор Xiaomi BE10000 Pro з 12 антенами
Представлено флагманський маршрутизатор Xiaomi BE10000 Pro з 12 антенами
26 вересня 2025, 22:08 | Roter
Xiaomi розширила лінійку мережевих пристроїв, представивши новий флагманський маршрутизатор BE10000 Pro.
Докладніше...
 
WhatsApp запускає функцію, яка переводить повідомлення прямо в чаті
WhatsApp запускає функцію, яка переводить повідомлення прямо в чаті
24 вересня 2025, 19:09 | Roter
WhatsApp оголосила про запуск нової функції під назвою Message Translations, яка, як зрозуміло з назви, дозволяє перекладати повідомлення прямо в чатах.
Докладніше...
 
YouTube-трафік з ПК впав приблизно на 50%
YouTube-трафік з ПК впав приблизно на 50%
17 вересня 2025, 22:07 | Roter
В останні тижні автори YouTube-каналів скаржаться на падіння переглядів. Головна версія — вплив блокувальників реклами, хоча це платформа прямо не підтверджує.
Докладніше...
 
SpaceX готується до виходу на ринок мобільних мереж
SpaceX готується до виходу на ринок мобільних мереж
15 вересня 2025, 14:08 | Roter
Компанія SpaceX вже співпрацює з провідними операторами, включаючи T-Mobile, щоб розширити охоплення мобільного зв'язку за допомогою супутникового інтернету Starlink.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.