iLenta Меню

З нової соціальної мережі Threads стався відтік 20% користувачів

16 липня 2023, 18:07 | Bazelas [675]
Дві аналітичні компанії представили дані, що свідчать про значний відтік користувачів із програми соціальної мережі Threads.
З нової соціальної мережі Threads стався відтік 20% користувачів

Запуск цієї програми супроводжувався великою увагою ЗМІ, і в перші дні з'являлися повідомлення про дуже серйозний приплив користувачів.

Згідно зі звітом Sensor Tower, з 11 по 12 липня кількість активних користувачів Threads скоротилася на 20%. Аналогічно, Similarweb повідомив про зниження бази користувача на 25% за період з 7 по 11 липня.

Обидва аналітичні дослідження також вказують на значне скорочення середнього часу використання програми Threads, яке становило 50%. Дані Sensor Tower вказують на скорочення часу з 20 до 10 хвилин. Загалом спостерігається зниження активності користувачів у додатку.

Керуючий директор Sensor Tower, Ентоні Бартолаччі, висловив думку, що Threads навряд чи зможе конкурувати з іншими соціальними мережами. Для того, щоб бути конкурентоспроможним, Threads повинен запропонувати щось нове і принципово відмінне від того, що пропонують його конкуренти.

Джерело: cnbc

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Інтернет

ШІ навчився створювати зображення інтер'єрів за допомогою Wi-Fi
ШІ навчився створювати зображення інтер
05 жовтня 2025, 23:06 | Bazelas
Wi-Fi-обладнання постійно генерує та приймає радіосигнали, що відбиваються від стін, меблів та будь-яких предметів у кімнаті.
Докладніше...
 
Discord підтвердив інцидент із витоком даних
Discord підтвердив інцидент із витоком даних
05 жовтня 2025, 21:06 | Roter
Сервіс Discord підтвердив інцидент із витоком даних, причиною якого став злам стороннього сервісу, який надавав підтримку користувачам.
Докладніше...
 
Шальна куля позбавила інтернету 25 000 користувачів Далласа
Шальна куля позбавила інтернету 25 000 користувачів Далласа
04 жовтня 2025, 08:07 | Bazelas
Минулої п'ятниці тисячі жителів Далласа, штат Техас, несподівано залишилися без доступу до інтернету через те, що шальна куля пошкодила оптоволоконний кабель.
Докладніше...
 
Opera представила Neon — новий браузер зі штучним інтелектом
Opera представила Neon — новий браузер зі штучним інтелектом
02 жовтня 2025, 10:07 | Bazelas
Компанія Opera офіційно випустила Neon — інноваційний AI-браузер, який вміє не лише відкривати сайти, але й самостійно виконувати низку дій за користувача.
Докладніше...
 
Представлено флагманський маршрутизатор Xiaomi BE10000 Pro з 12 антенами
Представлено флагманський маршрутизатор Xiaomi BE10000 Pro з 12 антенами
26 вересня 2025, 22:08 | Roter
Xiaomi розширила лінійку мережевих пристроїв, представивши новий флагманський маршрутизатор BE10000 Pro.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.