iLenta Меню

У Google розповіли, коли в Chrome відключаться блокувальники реклами

22 листопада 2023, 20:08 | Roter [394]
Ще в середині 2022 стало відомо, що компанія Google готується припинити підтримку розширень стандарту Manifest V2 і повністю перейти на V3.
У Google розповіли, коли в Chrome відключаться блокувальники реклами
Safe Life

Ця зміна повинна підвищити безпеку користувачів, але є проблема: через новий API перестануть працювати багато адблок-сервісів.

Спочатку планувалося, що підтримку Manifest V2 відключать у січні 2023 року для користувачів бета-збірки Chrome і Canary, влітку почнуть відключати у користувачів стабільної версії й повністю закінчать до 2024 року. Пізніше оновлення було перенесено на невизначений термін. Тепер же Девід Лі, директор продукту в Chrome, розповів, що всі версії браузера, крім стабільних, перейдуть на Manifest V3 у червні 2024 року. Йдеться про збірку Chrome 127 для каналів розробників, бета-тестерів та користувачів Canary.

Тестовий період триватиме щонайменше місяць, після чого оновлення поширять і на стабільну версію браузера — тобто не раніше липня 2024 року. З цього моменту у користувачів автоматично відключаться всі розширення Manifest V2, завантаження таких розширень з інтернет-магазину Chrome також стане недоступним.

Зважаючи на те, що про цю проблему відомо вже майже півтора року, розробники блокувальників реклами активно працюють над новими способами обходу. Наприклад, творці uBlock Origin запустили uBlock Origin Lite, що відповідає Manifest V3 і використовує новий API. Передбачається, що він продовжить працювати навіть з Chrome 127, але перевірити це, напевно, до оновлення самого браузера не вийде.

Джерело: Google

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Інтернет

Google та Reddit розширюють співпрацю для покращення навігації на платформі
Google та Reddit розширюють співпрацю для покращення навігації на платформі
25 лютого 2024, 18:08 | Roter
Reddit славиться своїм невдалим пошуком, і багато років користувачі надавали перевагу використанню Google Search замість власного пошуку на платформі.
Докладніше...
 
У Chrome з'явився AI, який пише та переписує тексти
У Chrome з
24 лютого 2024, 12:07 | Roter
Компанія Google впровадила у свій браузер Chrome експериментальну функцію на базі штучного інтелекту «Допоможи мені написати» (Help me write).
Докладніше...
 
У Google Chrome з'явиться вбудований захист від хакерів
У Google Chrome з
20 лютого 2024, 00:50 | Roter
Хакерам вже давно не обов'язково отримувати фізичний доступ до ПК для злому чужої домашньої мережі: часом достатньо запуску скрипта в браузері. Знає про це і Google — компанія готує нову функцію для Chrome, покликану зробити його безпечнішим.
Докладніше...
 
Глобальна швидкість завантаження 5G у 2023 році збільшилася на 17%
Глобальна швидкість завантаження 5G у 2023 році збільшилася на 17%
19 лютого 2024, 21:07 | Roter
Ookla Speedtest Intelligence представила нові дані, що виділяють зростання мереж 5G по всьому світу. Особливо примітним є значне збільшення 5G покриття в Індії протягом 2023 року.
Докладніше...
 
Виявлено вірус GoldPickaxe, який краде банківські дані з iPhone
Виявлено вірус GoldPickaxe, який краде банківські дані з iPhone
18 лютого 2024, 00:55 | Bazelas
Відбувся непередбачуваний розвиток подій. З'ясувалося, що вірус, що стосується Android, виявився не менш небезпечним і для iOS-пристроїв.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.