iLenta Меню

У YouTube з'явилися ігри

28 листопада 2023, 11:09 | Bazelas [360]
Глядачі YouTube тепер можуть запускати у стрімінговому сервісі міні-ігри. Є навіть культові Angry Birds.
У YouTube з
Safe Life

Компанія Google запустила на YouTube функцію Playables. Вона дозволяє запускати прості ігри прямо через відеосервіс. Нововведення вже доступне частині користувачів по всьому світу.

Поки що доступно трохи ігор у різних жанрах: головоломки, перегони, аркади. З відомих є Angry Birds: Showdown. Усього 37 ігор.

Найпривабливіше — не потрібно завантажувати ігри. Всі вони працюють безпосередньо в браузері або мобільному застосунку. Вважається, що Playables дозволить залучити ще більше користувачів у YouTube, особливо дітей.

Функцію запустили як експеримент. Бета-тестування завершиться 28 березня. На той час Google зрозуміє, чи подобається нововведення користувачам чи ні, після чого буде ухвалено рішення розвивати ігровий напрямок у YouTube або прибирати функцію.

Щоб першим отримати доступ до YouTube Playables, потрібно бути передплатником YouTube Premium. Також необхідно зареєструватись у програмі тестування нових функцій.

Джерело: droid-life

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Інтернет

Google та Reddit розширюють співпрацю для покращення навігації на платформі
Google та Reddit розширюють співпрацю для покращення навігації на платформі
25 лютого 2024, 18:08 | Roter
Reddit славиться своїм невдалим пошуком, і багато років користувачі надавали перевагу використанню Google Search замість власного пошуку на платформі.
Докладніше...
 
У Chrome з'явився AI, який пише та переписує тексти
У Chrome з
24 лютого 2024, 12:07 | Roter
Компанія Google впровадила у свій браузер Chrome експериментальну функцію на базі штучного інтелекту «Допоможи мені написати» (Help me write).
Докладніше...
 
У Google Chrome з'явиться вбудований захист від хакерів
У Google Chrome з
20 лютого 2024, 00:50 | Roter
Хакерам вже давно не обов'язково отримувати фізичний доступ до ПК для злому чужої домашньої мережі: часом достатньо запуску скрипта в браузері. Знає про це і Google — компанія готує нову функцію для Chrome, покликану зробити його безпечнішим.
Докладніше...
 
Глобальна швидкість завантаження 5G у 2023 році збільшилася на 17%
Глобальна швидкість завантаження 5G у 2023 році збільшилася на 17%
19 лютого 2024, 21:07 | Roter
Ookla Speedtest Intelligence представила нові дані, що виділяють зростання мереж 5G по всьому світу. Особливо примітним є значне збільшення 5G покриття в Індії протягом 2023 року.
Докладніше...
 
Виявлено вірус GoldPickaxe, який краде банківські дані з iPhone
Виявлено вірус GoldPickaxe, який краде банківські дані з iPhone
18 лютого 2024, 00:55 | Bazelas
Відбувся непередбачуваний розвиток подій. З'ясувалося, що вірус, що стосується Android, виявився не менш небезпечним і для iOS-пристроїв.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.