iLenta Меню

iOS 18.2 принесла проблеми з перегріванням через функції, пов'язані зі штучним інтелектом

19 грудня 2024, 23:07 | Roter [574]
Зважаючи на все, оновлення iOS 18.2 принесло деяким моделям iPhone деякі проблеми.
iOS 18.2 принесла проблеми з перегріванням через функції, пов

iOS 18.2 для iPhone було випущено минулого тижня. Після цього в Reddit почали з'являтися скарги на перегрів смартфонів при використанні функцій, пов'язаних зі штучним інтелектом.

Однією з таких проблемних функцій є Image Playground, яка дозволяє генерувати зображення на основі підказок або перетворювати існуючі фото з галереї на різні стилі. Також перегрів викликає функція Genmoji, через яку спостерігаються уповільнення роботи інтерфейсу, що робить його менш зручним для використання.

Проблеми з перегрівом здебільшого стосуються iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max, тоді як користувачі iPhone 16 відзначають, що функції працюють коректно.

Крім того, деякі користувачі повідомляють про перегрівання під час роботи з «Фотографією», а також про зниження часу автономної роботи пристроїв після оновлення до iOS 18.2.

Джерело: androidheadlines

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

iOS / Android / WP

Apple запропонувала вирішення проблеми з активацією iMessage в iOS 26
Apple запропонувала вирішення проблеми з активацією iMessage в iOS 26
04 жовтня 2025, 21:16 | Bazelas
На цьому тижні Apple опублікувала інструкцію для користувачів iPhone, які зіткнулися з проблемою активації iMessage за номером телефону iOS 26.
Докладніше...
 
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
Докладніше...
 
WhatsApp тепер підтримує обмін «живими фото»
WhatsApp тепер підтримує обмін «живими фото»
02 жовтня 2025, 08:07 | Roter
Функція вже доступна на iOS та Android.
Докладніше...
 
OpenAI представила соцмережу у стилі TikTok
OpenAI представила соцмережу у стилі TikTok
01 жовтня 2025, 19:06 | Bazelas
Компанія OpenAI представила соціальний застосунок Sora, який дозволяє користувачам створювати та ділитися відеороликами із собою та друзями. Він вже доступний на iOS, а версія для Android з'явиться пізніше.
Докладніше...
 
Apple випустила iOS 26.0.1, що виправляє низку помилок у серії iPhone 17
Apple випустила iOS 26.0.1, що виправляє низку помилок у серії iPhone 17
30 вересня 2025, 10:07 | Bazelas
Apple випустила першу стабільну версію iOS 26 лише кілька тижнів тому, ще до старту продажів нових iPhone Air, iPhone 17, iPhone 17 Pro та iPhone 17 Pro Max.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.