У Chrome для iOS з'явиться імпорт закладок та паролів із Safari
Починаючи з версії Chrome 145, яка наразі доступна в бета-каналі, користувачам запропонують покроковий процес перенесення закладок, історії переглядів і збережених паролів із Safari. Через обмеження Apple у сфері конфіденційності Chrome не може отримувати ці дані автоматично, тому процедуру потрібно виконувати вручну.
Для імпорту необхідно експортувати дані Safari в ZIP-архів і зберегти його на iPhone, після чого вибрати цей файл у Chrome за допомогою нової опції імпорту. Перед початком перенесення браузер покаже, які саме дані буде додано, і виконає імпорт лише після підтвердження користувача. Після завершення Chrome також запропонує видалити ZIP-файл з міркувань захисту приватності.
Функція вже доступна в тестовій версії Chrome 145 через TestFlight і, як очікується, з’явиться у стабільній збірці браузера в одному з найближчих оновлень.
Джерело: macrumors
iOS / Android / WP
Apple працює над новою функцією для iOS 27, яка дозволить значно краще використовувати великі екрани та складні смартфони.
Відомі дослідники безпеки з команди Mysk, які протягом багатьох років знаходили та передавали критичні вразливості в екосистемі Apple, заявили про припинення участі в програмі Apple Security Bounty. Причина — систематичні проблеми з прозорістю процесу та відмова у виплаті за одну з критичних знайдених уразливостей.
