Google виправить дратівливу помилку жесту назад в Android 14

17 листопада 2022, 11:08 | Bazelas [151]
Розробники Google розпочали роботу над новим «розумним» жестом «назад» в Android 14. Він нагадує звичайне натискання на кнопку «Назад» для повернення до попередньої сторінки/вікна, але буде ґрунтуватися на попередньому досвіді використання навігації.

Простіше кажучи, новий жест «назад» є прогнозованою дією, коли система передбачає, що саме користувач має намір зробити. Однак на практиці з цим жестом виникали проблеми, і тепер пошуковий гігант заявив, що «розумний» жест назад працюватиме у застосунках із попереднім переглядом.

Під час проведення Android Developer Summit 2022 компанія розповіла, що предиктивний жест назад іноді призводить до виходу із програми. Часто користувачі не знають, що знаходяться на стартовій сторінці програми, і такий жест у цьому випадку згортає програму та повертає їх на домашній екран.

В Android 14 прогнозований жест назад працюватиме за замовчуванням. Наступна версія операційної системи запропонує аналогічний досвід, коли користувачі проводять пальцем зліва направо всередині програми. За допомогою стандартної анімації Android підкаже, що станеться, якщо виконати жест назад. У цей момент вікно зменшується і видно, чи виконується дія всередині програми на крок назад або буде здійснено вихід на головний екран.

Попередня версія Android 14 має вийти на початку наступного року.

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія
Коментарі

iOS / Android / WP

Apple оголосила про майже мільярд платних передплатників своїх сервісів
06 лютого 2023, 16:08 | Roter
Компанія Apple відзвітувала за попередній квартал. Його особливістю стало те, що це перший за довгий час період, коли купертинівці не досягли цільового показника доходів через проблеми з ланцюжком поставок та виробництвом.
Докладніше...
 
Рятувальники продовжують критикувати Apple за проривну функцію iPhone 14
05 лютого 2023, 16:08 | Anton Petrov
Диспетчери екстрених служб продовжують обурюватися через функцію визначення автомобільних аварій у нових гаджетах Apple, яка призвела до величезної кількості хибних викликів до служб порятунку.
Докладніше...
 
Серія смартфонів Xiaomi Mi 10 отримає MIUI 14 на базі Android 13 у квітні
05 лютого 2023, 15:08 | Roter
Незабаром компанія Xiaomi випустить фірмову прошивку MIUI 14 для старих флагманів Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro.
Докладніше...
 
Google працює над браузером для iOS, який порушує вимоги Apple
05 лютого 2023, 14:08 | Anton Petrov
Компанія Google працює над експериментальним веббраузером для iOS на базі власного движка Blink. Про це повідомляє The Register.
Докладніше...
 
У чатах WhatsApp з'явиться корисна опція
04 лютого 2023, 21:15 | Roter
Наразі користувачі месенджера не можуть закріплювати повідомлення в особистих листуваннях та групових чатах. Схоже, невдовзі це зміниться.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.
Повна версія сайту