Випущено інструмент для захисту Android-смартфонів від стеження

17 листопада 2022, 22:07 | Bazelas [362]
На iPhone є можливість блокувати відстеження у сторонніх застосунках. iOS може заборонити програмам збирати дані про ваші дії.

На Android поява такої штатної функції неможлива, оскільки це буде ударом для Google, яка отримує гроші за рекламу. Сторонні розробники поквапилися. Творці DuckDuckGo представили схожий на iOS інструмент.

В останній версії браузера з'явилася функція App Tracking Protection, яка дозволяє всім стороннім програмам заблокувати відстеження за допомогою трекерів. Нову можливість можна активувати у налаштуваннях браузера DuckDuckGo.

Компанія заявляє, що технологію тестували майже рік, а тепер нововведення доступно всім власникам Android-смартфонів. Також зазначено, що операції з блокування відстеження відбуваються без надсилання даних на сервери DuckDuckGo.

Через деякий час браузер запропонує подивитися статистику з найактивнішими на відстеження застосунками. Щоб активувати функцію, потрібно зайти в «Параметри» та перейти до «Захист від відстеження програм».

Джерело: spreadprivacy

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія
Коментарі

iOS / Android / WP

Apple оголосила про майже мільярд платних передплатників своїх сервісів
06 лютого 2023, 16:08 | Roter
Компанія Apple відзвітувала за попередній квартал. Його особливістю стало те, що це перший за довгий час період, коли купертинівці не досягли цільового показника доходів через проблеми з ланцюжком поставок та виробництвом.
Докладніше...
 
Рятувальники продовжують критикувати Apple за проривну функцію iPhone 14
05 лютого 2023, 16:08 | Anton Petrov
Диспетчери екстрених служб продовжують обурюватися через функцію визначення автомобільних аварій у нових гаджетах Apple, яка призвела до величезної кількості хибних викликів до служб порятунку.
Докладніше...
 
Серія смартфонів Xiaomi Mi 10 отримає MIUI 14 на базі Android 13 у квітні
05 лютого 2023, 15:08 | Roter
Незабаром компанія Xiaomi випустить фірмову прошивку MIUI 14 для старих флагманів Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro.
Докладніше...
 
Google працює над браузером для iOS, який порушує вимоги Apple
05 лютого 2023, 14:08 | Anton Petrov
Компанія Google працює над експериментальним веббраузером для iOS на базі власного движка Blink. Про це повідомляє The Register.
Докладніше...
 
У чатах WhatsApp з'явиться корисна опція
04 лютого 2023, 21:15 | Roter
Наразі користувачі месенджера не можуть закріплювати повідомлення в особистих листуваннях та групових чатах. Схоже, невдовзі це зміниться.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.
Повна версія сайту