iLenta Меню

Apple випустила iOS 16.4 1. Що нового?

17 лютого 2023, 11:34 | Roter [673]
Компанія Apple випустила перші бета-версії iOS 16.4, iPadOS 16.4 та macOS Ventura 13.3. Вони доступні зареєстрованим розробникам, а також тим, хто додав до своїх пристроїв спеціальні профілі, які можна завантажити з сайту betaprofiles.com.
Apple випустила iOS 16.4 1. Що нового?

Довгоочікуване нововведення — набирати текст свайпами тепер можна українською мовою. Функція існує вже не один рік, але підтримки української мови не було.

Увімкнути функцію можна в «Налаштуваннях» → «Основні» → «Клавіатури» → «Проведення пальцем для введення».

Не найприємніша новина — Apple змінює спосіб встановлення бета-версій iOS. У «Налаштуваннях» можна буде вибрати канал оновлень (бета для розробників або публічна), але це стосується тільки тих облікових записів, які зареєстровані в Apple Developer Program. Згодом бета-версії для розробників встановити через профіль не вдасться. Публічні бета-версії залишаться доступними.

Поліпшили двигун WebKit, який відповідає за вебпрограми. Тепер вони зможуть надсилати повідомлення через HTML5 Web Push API зі значками — так, ніби це класична програма. Можна детально налаштувати сповіщення від кожної вебпрограми, також вони підтримують режим фокусування уваги.

В Apple Music тепер відображається невелика іконка профілю користувача. Apple Classical — окремий розділ із класичною музикою — так і не додали, хоча обіцяли ще давно. Крім цього, додали нові емодзі згідно зі стандартом Unicode 15.0.

Система відтепер підтримує емодзі з нової версії стандарту Unicode. Доступні значки гусака, флейти, маракасів, горохового стручка, медузи, віслюка, гусака та інші.

Також стали доступні перші бета-версії macOS 13.3, watchOS 9.4 та tvOS 16.4.

Джерело: 9to5mac

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

iOS / Android / WP

Apple запропонувала вирішення проблеми з активацією iMessage в iOS 26
Apple запропонувала вирішення проблеми з активацією iMessage в iOS 26
04 жовтня 2025, 21:16 | Bazelas
На цьому тижні Apple опублікувала інструкцію для користувачів iPhone, які зіткнулися з проблемою активації iMessage за номером телефону iOS 26.
Докладніше...
 
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
Докладніше...
 
WhatsApp тепер підтримує обмін «живими фото»
WhatsApp тепер підтримує обмін «живими фото»
02 жовтня 2025, 08:07 | Roter
Функція вже доступна на iOS та Android.
Докладніше...
 
OpenAI представила соцмережу у стилі TikTok
OpenAI представила соцмережу у стилі TikTok
01 жовтня 2025, 19:06 | Bazelas
Компанія OpenAI представила соціальний застосунок Sora, який дозволяє користувачам створювати та ділитися відеороликами із собою та друзями. Він вже доступний на iOS, а версія для Android з'явиться пізніше.
Докладніше...
 
Apple випустила iOS 26.0.1, що виправляє низку помилок у серії iPhone 17
Apple випустила iOS 26.0.1, що виправляє низку помилок у серії iPhone 17
30 вересня 2025, 10:07 | Bazelas
Apple випустила першу стабільну версію iOS 26 лише кілька тижнів тому, ще до старту продажів нових iPhone Air, iPhone 17, iPhone 17 Pro та iPhone 17 Pro Max.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.