HarmonyOS не підтримуватиме Android-застосунки
13 листопада 2023, 17:07 | Anton Petrov [388]
Компанія Huawei повідомила, що нова операційна система HarmonyOS з'явиться незабаром.

Це власна технологія компанії. Тобто OC не використовує в якості основи AOSP (Android Open Source Project), як нинішня версія.
HarmonyOS Next підтримуватиме лише інсталяційні пакети формату Hap, а поставити в систему Android-застосунки не вийде. Повідомляється, що місцеві компанії, включно з NetEase, розширюють штат співробітників для розробки програм під нову систему Huawei.
Проте все це, швидше за все, буде актуальним лише для китайського ринку. За його межами HarmonyOS, як і раніше, має використовувати код AOSP як основу. Простіше кажучи, смартфони Huawei, призначені для глобального ринку, підтримуватимуть Android-програми й надалі.
Джерело: ithome
© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
iOS / Android / WP
Apple запропонувала вирішення проблеми з активацією iMessage в iOS 26

04 жовтня 2025, 21:16 | Bazelas
На цьому тижні Apple опублікувала інструкцію для користувачів iPhone, які зіткнулися з проблемою активації iMessage за номером телефону iOS 26.
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad

04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
WhatsApp тепер підтримує обмін «живими фото»

02 жовтня 2025, 08:07 | Roter
Функція вже доступна на iOS та Android.
OpenAI представила соцмережу у стилі TikTok

01 жовтня 2025, 19:06 | Bazelas
Компанія OpenAI представила соціальний застосунок Sora, який дозволяє користувачам створювати та ділитися відеороликами із собою та друзями. Він вже доступний на iOS, а версія для Android з'явиться пізніше.
Apple випустила iOS 26.0.1, що виправляє низку помилок у серії iPhone 17

30 вересня 2025, 10:07 | Bazelas
Apple випустила першу стабільну версію iOS 26 лише кілька тижнів тому, ще до старту продажів нових iPhone Air, iPhone 17, iPhone 17 Pro та iPhone 17 Pro Max.