iLenta Меню

Apple дозволить встановлювати на iPhone сторонні магазини програм

26 січня 2024, 14:08 | Anton Petrov [391]
Користувачі також зможуть завантажувати повноцінні програми хмарних ігрових сервісів на зразок Xbox Cloud Streaming.
Apple дозволить встановлювати на iPhone сторонні магазини програм

Компанія Apple анонсувала великі зміни у роботі свого маркетплейса App Store. Найпримітнішим із них став дозвіл сторонніх магазинів застосунків на iPhone. Щоправда, лише у Євросоюзі.

Це стане можливим у березні цього року, коли вийде iOS 17.4, і буде застосовано лише до схвалених корпорацією платформ. Вона попередньо перевірятиме їх, щоб забезпечити безпеку клієнтів. А ось із них можна буде завантажувати будь-які програми.

Завантаження самих маркетплейсів доведеться здійснювати з офіційних сайтів в інтернеті. Будь-який з них можна встановити магазином за замовчуванням замість App Store.

Розробники браузерів для iPhone також зможуть використовувати сторонні двигуни. Це нововведення також призначене лише для ЄС.

Крім того, купертинівська компанія дозволила розміщувати в App Store застосунки ігрових стрімінгових сервісів. Зміна вже набула чинності і, на відміну від попередніх, діє по всьому світу. Власники iPhone незабаром зможуть встановлювати хмарні сервіси на зразок Xbox Cloud Gaming та NVIDIA GeForce Now. Наразі їх доводиться використовувати через веб-застосунки.

Apple довелося піти на ці поступки через новий антимонопольний закон про цифрові ринки в ЄС. А якщо ні, то компанії могли б заборонити продавати свої гаджети на території союзу.

Джерело: Apple

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

iOS / Android / WP

Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
Докладніше...
 
WhatsApp тепер підтримує обмін «живими фото»
WhatsApp тепер підтримує обмін «живими фото»
02 жовтня 2025, 08:07 | Roter
Функція вже доступна на iOS та Android.
Докладніше...
 
OpenAI представила соцмережу у стилі TikTok
OpenAI представила соцмережу у стилі TikTok
01 жовтня 2025, 19:06 | Bazelas
Компанія OpenAI представила соціальний застосунок Sora, який дозволяє користувачам створювати та ділитися відеороликами із собою та друзями. Він вже доступний на iOS, а версія для Android з'явиться пізніше.
Докладніше...
 
Apple випустила iOS 26.0.1, що виправляє низку помилок у серії iPhone 17
Apple випустила iOS 26.0.1, що виправляє низку помилок у серії iPhone 17
30 вересня 2025, 10:07 | Bazelas
Apple випустила першу стабільну версію iOS 26 лише кілька тижнів тому, ще до старту продажів нових iPhone Air, iPhone 17, iPhone 17 Pro та iPhone 17 Pro Max.
Докладніше...
 
Android рухається у бік більш закритої екосистеми
Android рухається у бік більш закритої екосистеми
30 вересня 2025, 08:07 | Bazelas
Однією з головних особливостей Android завжди вважалася свобода — можливість встановлювати програми не тільки з Google Play, але і з інших джерел.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.