iLenta Меню

Android 15 прокачає екрани всіх смартфонів

06 квітня 2024, 23:07 | Anton Petrov [808]
В операційній системі Android 15 додадуть новий режим роботи дисплея. Нововведення виявив портал Android Authority.
Android 15 прокачає екрани всіх смартфонів
Safe Life

Оновлення знайшли в коді бета-версії Android 15 Developer Preview 2. Функція називається «Адаптивний тайм-аут». Вона відключатиме екран, якщо користувач не дивитися на нього. Дисплей у такому випадку перестане працювати, навіть якщо в налаштуваннях вказано інший час, через який смартфон повинен автоматично заблокуватись. Поки що не уточнюється, за допомогою чого пристрій стежитиме за обличчям через камеру або спеціальний сканер.

Нова функція дозволить посилити безпеку пристрою. Смартфон автоматично заблокується, якщо ви ним не користуєтеся, щоб стороння людина не змогла отримати доступ до неї. Крім цього, налаштування заощадить батарею, оскільки увімкнений екран активно споживає заряд. Очікується, що «Адаптивний тайм-аут» може стати частиною збірок Android 15 для пристроїв Google Pixel. Раніше на цих смартфонах з'явилася зворотна функція. Вона запобігає вимкненню екрана, якщо користувач на нього дивиться.

Раніше повідомлялося, що у браузері Google Chrome для Android з'явиться корисна функція. Вона стане в нагоді користувачам, які люблять залишати відкритими сотні вкладок.

Джерело: androidauthority

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

iOS / Android / WP

В Android 15 з'явилася адаптивна вібрація
В Android 15 з
18 травня 2024, 14:07 | Roter
В операційній системі Android 15 з'явилося розумне налаштування «Адаптивна вібрація». Як пише Android Authority, її помітили у другій бета-версії ОС.
Докладніше...
 
Google випустила Android 14 для розумних телевізорів
Google випустила Android 14 для розумних телевізорів
17 травня 2024, 19:07 | Bazelas
Компанія Google представила операційну систему Android 14 для розумних телевізорів. Як розповіли розробники, акцент у новій версії зробили на продуктивність та багатозадачність.
Докладніше...
 
На Android з'явилася функція керування обличчям
На Android з
17 травня 2024, 08:06 | Roter
Замість пальців можна буде показувати різноманітні емоції.
Докладніше...
 
Apple анонсувала нові опції в iOS 18
Apple анонсувала нові опції в iOS 18
16 травня 2024, 22:07 | Roter
Нові спеціальні можливості Apple, які з'являться пізніше цього року, включають відстеження рухів очей — спосіб, що дозволяє користувачам переміщатися по iPad і iPhone тільки очима.
Докладніше...
 
Стали відомі всі смартфони Nokia, які отримають Android 15
Стали відомі всі смартфони Nokia, які отримають Android 15
16 травня 2024, 11:07 | Roter
Nokia — один з небагатьох брендів, які пропонують на своїх смартфонах версію Android, близьку до стандартної. Це означає, що бренду не доведеться сильно змінювати інтерфейс та налаштування, коли Google випустить нову версію ОС Android.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.