iLenta Меню

Втрачені смартфони на Android вдасться знайти без інтернету

09 квітня 2024, 13:06 | Anton Petrov [297]
Google запустила оновлену функцію Find My Device («Знайти мій пристрій») для пристроїв на операційній системі Android. Про це компанія розповіла у блозі на своєму сайті.
Втрачені смартфони на Android вдасться знайти без інтернету
Safe Life

За допомогою сервісу користувачі можуть відстежити розташування смартфона або планшета на Android. Функція працюватиме навіть у випадку, якщо на пристрої немає інтернету. У цьому зможуть допомогти сусідні девайси, які відстежать приблизне розташування. Найбільше пощастило власникам смартфонів Google Pixel 8 та 8 Pro. Їх вдасться знайти, навіть якщо пристрої вимкнені або у них розрядилася батарея.

У травні функція стане ще кращою. Користувачі зможуть стежити за будь-якими предметами, у тому числі своїми гаманцями або ключами за допомогою міток Bluetooth-трекера від Chipolo та Pebblebee. Пізніше такі трекери випустять інші виробники. Шукати речі можна навіть удома. У цьому допоможуть пристрої лінійки Google Nest, у тому числі розумні колонки та монітори.

Розробники відзначили, що функція Find My Device безпечна та конфіденційна. У Google наголосили, що для передачі даних про місцезнаходження використовується наскрізне шифрування. Зараз Find My Device працює з пристроями під керуванням Android 9 або новішої версії тільки на території США та Канади. Коли функція дістанеться до інших країн, Google не уточнили.

Раніше ми повідомляли, що Android з'явиться довгоочікувана функція. У систему вбудують визначник номера

Джерело: Google

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

iOS / Android / WP

Android 15 збільшить час роботи смартфонів у режимі очікування на 3 години
Android 15 збільшить час роботи смартфонів у режимі очікування на 3 години
19 травня 2024, 20:32 | Roter
Майбутнє оновлення Android 15 від Google обіцяє збільшити час автономної роботи в режимі очікування до трьох додаткових годин на деяких пристроях.
Докладніше...
 
В Android 15 з'явилася адаптивна вібрація
В Android 15 з
18 травня 2024, 14:07 | Roter
В операційній системі Android 15 з'явилося розумне налаштування «Адаптивна вібрація». Як пише Android Authority, її помітили у другій бета-версії ОС.
Докладніше...
 
Google випустила Android 14 для розумних телевізорів
Google випустила Android 14 для розумних телевізорів
17 травня 2024, 19:07 | Bazelas
Компанія Google представила операційну систему Android 14 для розумних телевізорів. Як розповіли розробники, акцент у новій версії зробили на продуктивність та багатозадачність.
Докладніше...
 
На Android з'явилася функція керування обличчям
На Android з
17 травня 2024, 08:06 | Roter
Замість пальців можна буде показувати різноманітні емоції.
Докладніше...
 
Apple анонсувала нові опції в iOS 18
Apple анонсувала нові опції в iOS 18
16 травня 2024, 22:07 | Roter
Нові спеціальні можливості Apple, які з'являться пізніше цього року, включають відстеження рухів очей — спосіб, що дозволяє користувачам переміщатися по iPad і iPhone тільки очима.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.