iLenta Меню

Apple впроваджує RCS-повідомлення на iPhone в iOS 18

13 червня 2024, 11:07 | Anton Petrov [177]
В рамках анонсу iOS 18 на WWDC 2024 компанія Apple оголосила, що її застосунок «Повідомлення» отримає довгоочікувану підтримку RCS. Цей стандарт замінить SMS як протокол зв'язку за замовчуванням між пристроями Android та iOS.
Apple впроваджує RCS-повідомлення на iPhone в iOS 18
Safe Life

Цей крок було зроблено після багатьох років глузувань, умовлянь і, нарешті, деякого контролю з боку регулюючих органів ЄС.

На сторінці сайту Apple, яка присвячена майбутньому випуску, є принаймні один приклад того, як RCS виглядатиме на iPhone. У текстовому полі з'явиться згадка «RCS», що вказує на з'єднання, але в іншому все стандартно.

RCS або Rich Communication Services був розроблений як заміна SMS. У цьому стандарті реалізовані індикатори введення тексту та повідомлення про прочитання як у звичайних месенджерах. Крім того, RCS дозволяє відправляти довші повідомлення та підтримує зображення та відео високої якості.

За останні п'ять років у США RCS став стандартним протоколом обміну повідомленнями на Android смартфонах, але Apple наполегливо відмовлялася від підтримки. Тепер же, починаючи з iOS 18, деякі функції, подібні до iMessage, нарешті будуть доступні в кросплатформових чатах.

Джерело: Apple

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

iOS / Android / WP

Функція Pixel Satellite SOS буде безкоштовною, але протягом двох років
Функція Pixel Satellite SOS буде безкоштовною, але протягом двох років
21 липня 2024, 22:10 | Roter
Автори ресурсу Android Authority виявили в коді Android 15 beta 4 подробиці про нову функцію екстреного супутникового зв'язку від Google.
Докладніше...
 
Samsung представить нову One UI 7 у дизайні, що нагадує iOS 18
Samsung представить нову One UI 7  у дизайні, що нагадує iOS 18
21 липня 2024, 12:07 | Anton Petrov
З'явилася перша інформація про майбутню оболонку Samsung One UI 7. Так, користувач під ніком chunvn8888 опублікував у соцмережі деякі деталі нового інтерфейсу.
Докладніше...
 
iPhone з останніми версіями iOS практично неможливо зламати
iPhone з останніми версіями iOS практично неможливо зламати
20 липня 2024, 22:08 | Roter
Ізраїльська компанія Cellebrite, яка спеціалізується на зламі мобільних пристроїв, зізналася, що останнім часом виробники помітно підвищили захищеність своїх смартфонів.
Докладніше...
 
У YouTube Music з'явилися підбір музики за допомогою AI та розпізнавання пісень
У YouTube Music з
18 липня 2024, 15:07 | Roter
YouTube запустив одразу дві нові функції для свого музичного сервісу. Перша дозволяє створювати радіостанції за допомогою штучного інтелекту. Друга — вдосконалена альтернатива Shazam: вона вміє вгадувати пісні.
Докладніше...
 
Apple потролила користувачів Android у дусі фільму жахів
Apple потролила користувачів Android у дусі фільму жахів
17 липня 2024, 15:08 | Roter
Компанія Apple знову нагадала про високий рівень конфіденційності фірмових пристроїв, причому досить оригінальним способом.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.