iLenta Меню

Windows 11 24H2 призводить до синього екрану смерті, конфліктуючи з WD NVMe SSD

14 жовтня 2024, 23:07 | Bazelas [488]
Вкотре випущене компанією Microsoft оновлення Windows призвело до неприємних проблем.
Windows 11 24H2 призводить до синього екрану смерті, конфліктуючи з WD NVMe SSD

Наразі йдеться про оновлення Windows 11 24H2, яке, мабуть, конфліктує з накопичувачами Western Digital NVMe SSD, викликаючи синій екран смерті (BSOD).

Помилка виникає при роботі з моделями WD Black SN770 та WD Blue SN580, які не мають кешу DRAM та використовують системну пам'ять для кешування через буфер пам'яті хоста (HMB). Вона пов'язана з неправильним розподілом обсягу буфера, який можна виправити вручну в реєстрі Windows.

Багато сучасних SSD оснащено вбудованою DRAM-пам'яттю, яка служить буфером для прискорення передачі між контролером і NAND-пам'яттю. Однак SSD без кеша DRAM покладаються на технологію HMB, яка дозволяє контролеру безпосередньо звертатися до системної пам'яті через доступ до пам'яті (DMA).

Зазвичай SSD використовують близько 64 МБ системної пам'яті, але іноді обсяг може перевищувати 100 МБ. Саме тут виникає конфлікт, який призводить до BSOD: постраждалі користувачі відзначили, що з накопичувачами SN770 та SN580 обсяг пам'яті для HMB досягає 200 МБ, що спричиняє збій системи.

Джерело: neowin

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Mac OS X / Windows

У Windows 11 з'явиться більше встановлених програм
У Windows 11 з
04 жовтня 2025, 15:07 | Roter
Запускатимуться вони при кожному увімкненні комп'ютера.
Докладніше...
 
Microsoft оновила іконки Office вперше з 2018 року
Microsoft оновила іконки Office вперше з 2018 року
02 жовтня 2025, 15:08 | Roter
Компанія Microsoft офіційно представила нові іконки для 10 основних програм Office.
Докладніше...
 
Microsoft випустила оновлення Windows 11 версії 25H2
Microsoft випустила оновлення Windows 11 версії 25H2
01 жовтня 2025, 23:07 | Roter
Воно включає покращення в галузі безпеки.
Докладніше...
 
Google пропонує відвідувачам з Windows 10 придбати Chromebook
Google пропонує відвідувачам з Windows 10 придбати Chromebook
01 жовтня 2025, 15:06 | Bazelas
Компанія Google почала пропонувати власникам комп'ютерів під керуванням Windows 10 придбати Chromebook — ноутбук на базі операційної системи Chrome OS. Повідомлення з'являється під час візиту на сторінки інтернет-пошуку.
Докладніше...
 
У Word та Excel з'явився режим агента для створення складних документів через прості запити
У Word та Excel з
30 вересня 2025, 13:07 | Roter
Наприклад, можна швидко зібрати місячний звіт з аналізом змін порівняно з попереднім періодом.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.