iLenta Меню

Windows 11 зможе сама оновлювати всі програми на ПК

30 травня 2025, 11:07 | Roter [3043]
Компанія Microsoft тестує у Windows 11 платформу для автоматичного оновлення всіх програм та програм на ПК, включаючи сторонні. Вона називається Windows Update orchestration platform.
Windows 11 зможе сама оновлювати всі програми на ПК

Зараз більшість сторонніх програм у Windows оновлюються окремо по своїх каналах, що не завжди зручно. З новою платформою розробникам більше не потрібно буде винаходити методи доставки оновлень, а користувачам завантажувати їх вручну. Установку можна буде планувати, наприклад, з урахуванням активності або рівня заряду батареї.

Ми створюємо уніфіковану платформу для підтримки будь-яких оновлень — додатків, драйверів тощо, які керуватимуться разом із оновленнями Windows.

Енджі Чен, менеджер з продуктів Microsoft

Розробники зможуть безпосередньо підключатися до системи «Центру оновлення», а нові версії програм відображатимуться в історії поряд із патчами безпеки.

У минулому корпорація намагалася переконати розробників розміщувати свої продукти у Microsoft Store, де система може автоматично обробляти оновлення. Незважаючи на деякі покращення магазину в останні роки, він так і не став популярним місцем для програм.

Терміни запуску нової платформи поки що не оголошені.

Джерело: Microsoft

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Mac OS X / Windows

Apple остаточно прощається з DVD: у macOS 27 Golden Gate прибрали підтримку дисків
Apple остаточно прощається з DVD: у macOS 27 Golden Gate прибрали підтримку дисків
04 липня 2026, 13:07 | Bazelas

Apple продовжує позбавлятися технологій минулого. У другій бета-версії macOS 27 Golden Gate компанія видалила системний фреймворк DVDPlayback, який багато років відповідав за відтворення DVD-дисків. Це означає, що вбудований DVD-плеєр більше не працює, а в майбутніх оновленнях macOS підтримка DVD буде повністю ліквідована.

Докладніше...
 
Apple випустила iOS 26.5.2, iPadOS 26.5.2 та macOS 26.5.2: виправлено понад 25 вразливостей безпеки
Apple випустила iOS 26.5.2, iPadOS 26.5.2 та macOS 26.5.2: виправлено понад 25 вразливостей безпеки
30 червня 2026, 12:06 | Anton Petrov
Apple представила оновлення для своїх операційних систем — iOS 26.5.2, iPadOS 26.5.2 та macOS 26.5.2. Головний акцент цього релізу зроблено не на нових функціях, а на безпеці: компанія закрила понад 25 вразливостей, які могли впливати на iPhone, iPad та Mac.
Докладніше...
 
Apple прискорила випуск iOS 26.5.2 і macOS Tahoe 26.5.2 через ризик AI-атак
Apple прискорила випуск iOS 26.5.2 і macOS Tahoe 26.5.2 через ризик AI-атак
30 червня 2026, 10:12 | Oleksandr Bazanov
Apple випустила оновлення iOS 26.5.2, iPadOS 26.5.2 та macOS Tahoe 26.5.2 з великим пакетом виправлень безпеки. Частину вразливостей з цього релізу спочатку планували включити до масштабніших оновлень iOS 26.6, iPadOS 26.6 та macOS Tahoe 26.6, однак компанія вирішила прискорити випуск патчів.
Докладніше...
 
Готується липневе оновлення Windows 11: що зміниться та які функції з’являться
Готується липневе оновлення Windows 11: що зміниться та які функції з’являться
29 червня 2026, 10:07 | Anton Petrov
Microsoft планує розпочати розгортання липневого оновлення безпеки для Windows 11 14 липня 2026 року.
Докладніше...
 
Microsoft несподівано змінила рекомендації для Windows 11: тепер 8 ГБ оперативної пам’яті знову вважаються достатніми
Microsoft несподівано змінила рекомендації для Windows 11: тепер 8 ГБ оперативної пам’яті знову вважаються достатніми
28 червня 2026, 21:07 | Roter

Компанія Microsoft переглянула власні рекомендації щодо обсягу оперативної пам’яті для комп’ютерів під керуванням Windows 11. Якщо ще донедавна виробник наголошував, що для комфортної роботи сучасного ПК бажано мати щонайменше 16 ГБ ОЗП, то тепер офіційна позиція стала значно скромнішою. Згідно з оновленими матеріалами компанії, для більшості повсякденних сценаріїв використання цілком достатньо 8 ГБ оперативної пам’яті.

Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.