iLenta Меню

У Windows 11 з'явиться функція безшовного відновлення роботи з Android-додатками

24 серпня 2025, 00:54 | Roter [2661]
Компанія Microsoft тестує нову функцію в Windows 11, яка дозволяє продовжувати роботу з Android-програмами прямо на комп'ютері.
У Windows 11 з

Поки що вона доступна лише учасникам програми попередньої оцінки та підтримує лише Spotify.

Механізм роботи простий: користувач пов'язує смартфон з ПК, запускає пісню в мобільному додатку стримінгу, а потім, за необхідності, може легко продовжити прослуховування на комп'ютері. Система автоматично пропонує перемикання, якщо пристрої знаходяться поруч.

Після натискання повідомлення «Продовжити на цьому ПК&» відкривається десктопна версія Spotify (якщо вона не встановлена, Windows запропонує завантажити). Відтворення треку продовжується з того ж місця, де його було зупинено. Ця функція нагадує технологію Handoff від Apple, яка дозволяє безшовно перемикатися між пристроями бренду без втрати контексту.

Microsoft поки не розкриває, які програми підтримуватимуться в майбутньому і коли опція стане загальнодоступною. Однак перспективи очевидні: можливість продовжити читання статті, надсилання листа або перегляд відео з телефону на комп'ютері значно спростить виконання повсякденних завдань.

Джерело: theverge

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Mac OS X / Windows

Apple остаточно прощається з DVD: у macOS 27 Golden Gate прибрали підтримку дисків
Apple остаточно прощається з DVD: у macOS 27 Golden Gate прибрали підтримку дисків
04 липня 2026, 13:07 | Bazelas

Apple продовжує позбавлятися технологій минулого. У другій бета-версії macOS 27 Golden Gate компанія видалила системний фреймворк DVDPlayback, який багато років відповідав за відтворення DVD-дисків. Це означає, що вбудований DVD-плеєр більше не працює, а в майбутніх оновленнях macOS підтримка DVD буде повністю ліквідована.

Докладніше...
 
Apple випустила iOS 26.5.2, iPadOS 26.5.2 та macOS 26.5.2: виправлено понад 25 вразливостей безпеки
Apple випустила iOS 26.5.2, iPadOS 26.5.2 та macOS 26.5.2: виправлено понад 25 вразливостей безпеки
30 червня 2026, 12:06 | Anton Petrov
Apple представила оновлення для своїх операційних систем — iOS 26.5.2, iPadOS 26.5.2 та macOS 26.5.2. Головний акцент цього релізу зроблено не на нових функціях, а на безпеці: компанія закрила понад 25 вразливостей, які могли впливати на iPhone, iPad та Mac.
Докладніше...
 
Apple прискорила випуск iOS 26.5.2 і macOS Tahoe 26.5.2 через ризик AI-атак
Apple прискорила випуск iOS 26.5.2 і macOS Tahoe 26.5.2 через ризик AI-атак
30 червня 2026, 10:12 | Oleksandr Bazanov
Apple випустила оновлення iOS 26.5.2, iPadOS 26.5.2 та macOS Tahoe 26.5.2 з великим пакетом виправлень безпеки. Частину вразливостей з цього релізу спочатку планували включити до масштабніших оновлень iOS 26.6, iPadOS 26.6 та macOS Tahoe 26.6, однак компанія вирішила прискорити випуск патчів.
Докладніше...
 
Готується липневе оновлення Windows 11: що зміниться та які функції з’являться
Готується липневе оновлення Windows 11: що зміниться та які функції з’являться
29 червня 2026, 10:07 | Anton Petrov
Microsoft планує розпочати розгортання липневого оновлення безпеки для Windows 11 14 липня 2026 року.
Докладніше...
 
Microsoft несподівано змінила рекомендації для Windows 11: тепер 8 ГБ оперативної пам’яті знову вважаються достатніми
Microsoft несподівано змінила рекомендації для Windows 11: тепер 8 ГБ оперативної пам’яті знову вважаються достатніми
28 червня 2026, 21:07 | Roter

Компанія Microsoft переглянула власні рекомендації щодо обсягу оперативної пам’яті для комп’ютерів під керуванням Windows 11. Якщо ще донедавна виробник наголошував, що для комфортної роботи сучасного ПК бажано мати щонайменше 16 ГБ ОЗП, то тепер офіційна позиція стала значно скромнішою. Згідно з оновленими матеріалами компанії, для більшості повсякденних сценаріїв використання цілком достатньо 8 ГБ оперативної пам’яті.

Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.