iLenta Меню

«Фотографії» у Windows 11 отримають AI для розподілу зображень за категоріями

28 вересня 2025, 15:06 | Roter [158]
Доки оновлення доступне лише учасникам програми Windows Insider. Такий AI з'явиться лише на Copilot+ PC.
«Фотографії» у Windows 11 отримають AI для розподілу зображень за категоріями

Компанія Microsoft готує оновлення програми «Фотографії» у Windows 11 — вони додадуть AI, який автоматично розподілятиме зображення за категоріями. Оновлення анонсували у блозі Windows Insider.

«[Оновлення] додає в Copilot+ PC потужну нову функцію, яка використовує AI для сортування фотографій за категоріями для зручнішого пошуку <...> Ця функція заощаджує час, позбавляє безладу і спрощує навігацію по фотобібліотеці».

— блог Windows Insider

AI у «Фотографіях» з'явиться лише на комп'ютерах з Copilot+ PC. Він розміщуватиме по окремих папках скріншоти, зображення чеків, документів, нотаток тощо.

Класифікація зображень буде проводитись за їх візуальним змістом. Тобто очікується, що AI зможе зрозуміти, що перед ним, наприклад, паспорт навіть у разі, якщо текст не англійською мовою.

Після того, як AI відсортує зображення, папки з категоріями з'являться на лівій навігаційній панелі.

Поки що оновлення доступне лише учасникам програми Windows Insider — у програмі «Фотографії» версії 2025.11090.25001.0 та новішій. Реліз для всіх користувачів Windows 11 очікується пізніше.

Джерело: Microsoft

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Mac OS X / Windows

Microsoft оновила іконки Office вперше з 2018 року
Microsoft оновила іконки Office вперше з 2018 року
02 жовтня 2025, 15:08 | Roter
Компанія Microsoft офіційно представила нові іконки для 10 основних програм Office.
Докладніше...
 
Microsoft випустила оновлення Windows 11 версії 25H2
Microsoft випустила оновлення Windows 11 версії 25H2
01 жовтня 2025, 23:07 | Roter
Воно включає покращення в галузі безпеки.
Докладніше...
 
Google пропонує відвідувачам з Windows 10 придбати Chromebook
Google пропонує відвідувачам з Windows 10 придбати Chromebook
01 жовтня 2025, 15:06 | Bazelas
Компанія Google почала пропонувати власникам комп'ютерів під керуванням Windows 10 придбати Chromebook — ноутбук на базі операційної системи Chrome OS. Повідомлення з'являється під час візиту на сторінки інтернет-пошуку.
Докладніше...
 
У Word та Excel з'явився режим агента для створення складних документів через прості запити
У Word та Excel з
30 вересня 2025, 13:07 | Roter
Наприклад, можна швидко зібрати місячний звіт з аналізом змін порівняно з попереднім періодом.
Докладніше...
 
Microsoft додає підтримку відеошпалер у Windows 11
Microsoft додає підтримку відеошпалер у Windows 11
28 вересня 2025, 16:08 | Roter
В останніх інсайдерських збірках Windows 11 було виявлено нову опцію — встановлення відео як фонових шпалер.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.