iLenta Меню

У Windows з'явилася реклама прямо в меню профілю

07 листопада 2022, 22:16 | Roter [368]
Користувачі Windows, які клацають мишкою на імені користувача в меню «Пуск», можуть побачити рекламу хмарного сервісу OneDrive.
У Windows з
Safe Life

Крім звичних системних опцій, там з'явився новий пункт «Резервне копіювання файлів». Він розташований у самому верху з маркером у вигляді кольорового кружечка для привернення уваги.

Таке нововведення вперше виявив користувач з Albacore. Схоже, Microsoft знайшла нове місце для реклами своїх сервісів у Windows. Хтось може сказати, що компанія має право просувати власні продукти, інші обурюватимуться, що операційну систему не слід використовувати для реклами сервісів та послуг.

Microsoft вже тестувала показ реклами у різних місцях операційної системи Windows. Такі банери з'являлися у провіднику, системному пошуку, віджетах та браузері Edge. Тим самим софтверний гігант просував як безкоштовні, так і платні продукти. Цей випадок є трохи дивним, оскільки OneDrive, з одного боку, глибоко інтегрований у нові версії Windows і запускається разом з нею під час авторизації за допомогою облікового запису Microsoft. З іншого боку, сумнівно, що OneDrive є найкращим варіантом для резервного копіювання файлів.

Нещодавно Microsoft змінила стратегію щодо Windows, перетворивши її у джерело додаткового доходу. Залучення користувачів до використання OneDrive і, ймовірно, спонукання до оформлення платної підписки на наступному етапі збільшує прибуток Microsoft і ще більше занурює користувачів в екосистему компанії. Не виключено, що це просто чергове тестування, оскільки реклама в меню профілю в з'являється не в усіх користувачів. В цілому це не було б проблемою, якби в Windows була можливість відключити всю рекламу в налаштуваннях системи, але компанія дозволяє це зробити тільки для меню «Пуск». Через це деякі користувачі не бажають переходити на Windows.

Джерело: softpedia

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Mac OS X / Windows

Microsoft тестує функцію криптогаманця у браузері Edge
Microsoft тестує функцію криптогаманця у браузері Edge
19 березня 2023, 19:09 | Roter
Користувач під ніком @thebookisclosed поділився скріншотами функції Crypto Wallet у десктопному браузері Microsoft Edge.
Докладніше...
 
Microsoft спростить зміну програм за замовчуванням у Windows 11
Microsoft спростить зміну програм за замовчуванням у Windows 11
19 березня 2023, 00:53 | Roter
Компанія Microsoft анонсувала розширення системних API у Windows 11, які уніфікують додавання ярликів та процес зміни програм за замовчуванням.
Докладніше...
 
Оновлення Windows 11 уповільнює комп'ютери SSD
Оновлення Windows 11 уповільнює комп
18 березня 2023, 00:55 | Roter
Користувачі Windows 11 скаржаться на уповільнення роботи SSD після встановлення березневого патчу безпеки KB5023706.
Докладніше...
 
Word навчився вставляти текст без форматування
Word навчився вставляти текст без форматування
11 березня 2023, 18:12 | Roter
Популярний текстовий редактор отримав функцію, яка вже є скрізь. Вона заощадить дорогоцінний час та спростить написання текстів.
Докладніше...
 
Популярна гра Fortnite більше не працює на Windows 7 та Windows 8
Популярна гра Fortnite більше не працює на Windows 7 та Windows 8
11 березня 2023, 12:08 | Roter
Одна з найпопулярніших ігор сучасності Fortnite перейшла на новий сезон, що призвело до обмеження роботи на старих операційних системах.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.