iLenta Меню

Steam перестане працювати на ПК з Windows 7 та Windows 8

28 березня 2023, 19:08 | Roter [715]
Компанія Valve повідомила, що з 1 січня 2024 року Steam офіційно припинить підтримку операційних систем Windows 7, Windows 8 та Windows 8.1.
Steam перестане працювати на ПК з Windows 7 та Windows 8

Після 1 січня 2024 року клієнт Steam не працюватиме на ПК із зазначеними операційними системами.

«Щоб продовжувати використовувати Steam і будь-які ігри або інші продукти, придбані через Steam, користувачам необхідно буде встановити новішу версію Windows», — Valve.

У компанії пояснили, що нові функції Steam зав'язані на Google Chrome. Крім того, для майбутніх версій Steam будуть потрібні функції Windows та оновлення безпеки, які є тільки у Windows 10 та новіших версіях.

Статистика Steam показує, що 32-розрядна Windows 7 встановлена на 0,09% комп'ютерів користувачів. У 64-бітної версії показник вище — 1,43%. Найпопулярнішою OC серед геймерів залишається Windows 10 (62,33%), на другому місці — Windows 11 (32,06%).

Джерело: Valve

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Mac OS X / Windows

Microsoft взялася за одну з найпомітніших проблем Windows 11: «Провідник» і правий клік стануть швидшими
Microsoft взялася за одну з найпомітніших проблем Windows 11: «Провідник» і правий клік стануть швидшими
21 серпня 2026, 11:08 | Roter

Microsoft почала тестувати помітне оновлення одного з найбільш використовуваних елементів Windows 11 — контекстного меню, яке з’являється після натискання правої кнопки миші. Одночасно компанія внесла низку змін у «Провідник», спрямованих на зменшення зависань, затримок і дрібних проблем, які можуть дратувати під час щоденної роботи з файлами.

Докладніше...
 
Apple залишила в macOS Tahoe 26.7 сліди iPhone Ultra, AirPods з камерами та нових Mac
Apple залишила в macOS Tahoe 26.7 сліди iPhone Ultra, AirPods з камерами та нових Mac
18 серпня 2026, 13:07 | Bazelas

Apple, схоже, ненавмисно розкрила значну частину своєї майбутньої продуктової лінійки. У release candidate macOS Tahoe 26.7, який компанія передала розробникам 17 серпня, виявили внутрішні кодові назви ще не представлених iPhone, Mac, iPad, AirPods і пристроїв для розумного дому. Деякі згадки вже зустрічалися в попередніх витоках, але інші з’явилися вперше.

Докладніше...
 
Нова вразливість ShieldBreak у Windows дає змогу отримати системні права через Defender
Нова вразливість ShieldBreak у Windows дає змогу отримати системні права через Defender
15 серпня 2026, 16:08 | Bazelas
Дослідник з кібербезпеки Nightmare Eclipse, який раніше неодноразово виявляв вразливості у продуктах Microsoft, представив новий експлойт під назвою ShieldBreak. Він використовує недолік у Microsoft Defender і, за словами дослідника, дає змогу звичайному користувачеві підвищити свої привілеї до рівня SYSTEM.
Докладніше...
 
Microsoft підвищила вартість ліцензій Windows 11 для виробників ПК: комп'ютери можуть подорожчати
Microsoft підвищила вартість ліцензій Windows 11 для виробників ПК: комп
14 серпня 2026, 00:49 | Anton Petrov
Ринок комп'ютерів продовжує стикатися зі зростанням собівартості, і тепер до подорожчання пам'яті додався ще один чинник. Microsoft відсьогодні підвищила вартість ліцензій Windows 11 для виробників комп'ютерів. Залежно від обсягів постачання зростання становить приблизно від 7% до 10%.
Докладніше...
 
Microsoft прибирає графічні паролі у Windows 11: що зміниться для користувачів
Microsoft прибирає графічні паролі у Windows 11: що зміниться для користувачів
12 серпня 2026, 14:06 | Anton Petrov
Microsoft почала поступово відмовлятися від одного з незвичних способів входу до Windows 11. Після встановлення липневого оновлення операційної системи користувачі більше не можуть зареєструвати новий графічний пароль. Водночас функція не зникає миттєво: якщо такий спосіб входу вже налаштований на комп’ютері, ним поки що можна продовжувати користуватися.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.